Eski tişörtler nasıl değerlendirilir?

Eskiyen veya deforme olan tişörtler genellikle toz bezi olmaya hak kazanır. Fakat eski tişörtleri değerlendirme yöntemleri ile toz bezi yaptığınız her tişört için pişman olabilirsiniz.

30 Eylül 2020, Çarşamba 09:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Dekolteli tişörtler

Dekolteli tişörtler

Kendi dekoltenizi kendi zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. İster sırttan isterseniz de göğüs kısmından farklı şekillerde kesebileceğiniz tişörtlerde tarzınızı ortaya koyacak dekolteler yaratın. 

Bunun için yapmanı gereken;

A4 kağıdına istediğiniz dekolteyi düzgün bir şekilde çizin. Çizdiğiniz şeklin tişörte uygulanacak desenlerini makas yardımıyla kesin. Daha sonra için boş kalan bu deseni beyaz sabun yardımıyla tişörte kopyalayın. Tişörtte oluşan şekli ise düzgünce makas yardımıyla kesin. İşte bu kadar basit!


Püsküllü tişört modası geri geldi

Püsküllü tişört modası geri geldi

Eğer uzun boy bir tişörte sahipseniz etek kısmını eşit boyutlarda keserek püsküllü tişört yapabilirsiniz. Hatta yazlık bir mekanda veya sahilde giyme planınız varsa püsküllerine minik renkli boncuklar bile ekleyebilirsiniz.


Kumaş boyasını çok seveceksiniz

Kumaş boyasını çok seveceksiniz

Eski tişörtünüzü renginden dolayı sevmiyorsanız size tavsiyemiz kumaş boyası almanız olacak. Özellikle beyaz tişörtleri çok rahat değerlendirebileceğiniz kumaş boyaları sayesinde yepyeni tişörtler elde edeceksiniz.


Crop top bu sene çok moda

Crop top bu sene çok moda

Yapmanız gereken çok basit! Bol kesim eski tişörtünüzü düz bir zemine serin ve önce kollarını kesip sıfır kol bir tişört ede edin. Daha sonra tişörtün etek kısmını düzgünce kesmeniz gerekecek fakat keserken ön kısmına bağlama yeri yapmak için 2 tutam parça bırakmayı unutmayın. Herkes nereden aldığınızı soracak. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kararan çatal kaşık nasıl parlatılır?