Eskişehir'de unutulmaz anlar

Eskişehir'de unutulmaz anlar

Dünyanın 8 süpersonik uçakla gösteri yapan tek akrobasi timi olan "Türk Yıldızları" ile Türkiye’nin ilk sivil kadın akrobasi pilotu Semin Öztürk Şener’in yanı sıra yerli ve yabancı akrobasi pilotları, "Sivrihisar Hava Gösterileri 2019"da izleyicileri büyüledi

14 Eylül 2019, Cumartesi 18:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi Necati Artan Tesisleri’nde bu yıl dördüncüsü düzenlenen "Sivrihisar Uluslararası Hava Gösterileri 2019"da milli akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk ile kızı, ülkenin ilk sivil kadın akrobasi pilotu Semin Öztürk Şener izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

SEYİRCİLERDEN TAM NOT ALDI

Paramotor ve paraşüt, model uçak ve helikopter, planörle gyrocopter gösterilerinin yanı sıra, Jandarma Havacılık Başkanlığı pilotlarının Skorsky S-70 Helikopter gösterisi seyircilerden tam not aldı.

Günün sonunda dünyanın 8 süpersonik uçakla gösteri yapan tek akrobasi timi olan "Türk Yıldızları"nın gökyüzünü renklendirdiği etkinliği Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş izledi. "Sivrihisar Hava Gösterileri 2019", yarın gerçekleştirilecek kapanış seremonisiyle sona erecek.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Biruni Üniversitesi Rektörlüğü'nden kamuoyuna duyuru