Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. son bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 110. bölümü dün akşam ekrana geldi. EDHO son bölümde yine seyirciyi heyecana boğan sahneler yaşanırken Muzi, Ziya'yı (Hakan Meriçliler) öldürdü. Alparslan'ı öldürüp öldürmeyeceği konusu yeni bölüme kaldı.

10 Ekim 2018, Çarşamba 13:38
A A
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. son bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. bölüm dün akşam seyircisiyle buluştu. EDHO son bölümde herkes stratejik davranıp önlemler almaya çalıştı. Ünal, Muzi ile anlaşırken Hızır pusuya düşürüldü. Muzi, Ünal'ın adamı Ziya'yı öldürürken Hızır'a Alparslan veya İdris'ten birini seçmesini istedi. Üçünün de durumu kritik, peki onları kim kurtaracak. öte yandan dizinin yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Parayla ikna edilemeyecek Hızır'ı sevdiklerinin canıyla yola getirmeye çalışan Muzi, hedefine koyduğu Çakırbeylileri bir bir ölümle yüzleştirmeye kararlıdır. Eğer bu yol da işe yaramazsa namlusunu, önünde duran Hızır'a doğrultup yolunu açacak, dostlarıyla ticaretine devam edecektir. İzzet ise Muzi'nin Ateş'le işbirliği içinde yaptığı suikastlardan rahatsızdır. Üzerine bir Çakırbeyli kanı sıçramasındansa uzlaşma yoluna gitmeyi tercih eder; fakat kendi kurallarıyla… Düşmanlık etmeden önce dost elini uzatmayı seçen Hızır'ın eli havada kalırken, İzzet de yeni ortaklıklarıyla ilgili tehditlerden nasibini alacaktır. Alparslan'ın birdenbire ortaya çıkan sevgilisini gerçekçi bulmayan Davut, yeğeninin seçimleriyle ilgili endişe duymaktadır. Bu yüzden şüphelendiği adamla ayarladığı görüşmede kendisine uyarılarda bulunarak, Alparslan'dan uzak durmasını ister. Bu sırada sevgili görümündeki koruma Meltem de Çakırbeylilerin akıllarına getirdikleri fakat dile getiremedikleri şüphenin gerçek olduğunun bilgisini verir. Dostlarından hiçbirine hainliği konduramayan Hızır'ın korktuğu başına gelmiştir. Düşmanlığı ortaya çıktığında herkesi derinden sarsacak olan Ateş'in yeni planları, O'nu dost bilenlerin yakın zamanda yıkımı üzerinedir.SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.