Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hain yakalanacak mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. EDHO yeni bölümde Hızır'a ihanet içinde olan Ateş'in foyasının ortaya çıkıp çıkmayacağı merak konusu olurken Muzi, Çakırbeylileri tek tek yok etmenin derdinde...

09 Ekim 2018, Salı 10:46
A A
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hain yakalanacak mı?

Salı günleri yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 110. bölümü heyecanla bekleniyor. Yeni bölümde Ateş'in ihanetiyle İdris çatışmada kendini buluyor. Davut yeğenini korumanın derdinde ve hayatı içinse endişe içerisinde... Alparslan, ihaneti öğreniyor fakat isim henüz zikredilmiş değil. İzzet endişeli ve Muzi'ye suikastlardan rahatsız olduğunu belirtiyor. Fakat Muzi'nin durmaya hiç de niyeti yok. İzzet'in Muzi ile işbirliği yaptığını öğrenen Hızır, son sözünü söylüyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır Çakırbeyli, bir yandan ardında bırakmak zorunda kaldıklarıyla hayatının en büyük sınavını verirken diğer yandan uluslararası arenada kendini göstermek için bir yola koyulmuştur. Gücüne güç katan yeni ortaklarıyla dünyadaki hiçbir kuvvetin karşılarında duramayacağını kanıtlama zamanıdır artık. Ünal Kaplan danışmanlığında, Avrupa'nın önde gelen ticaret adamlarının buluşacağı bir toplantı tertip edilir. Kendini masaya davet ettiren sürpriz bir isim ise yeni bir savaşın fitilini ateşler. Adeta meydan okuma yarışına dönüşen bu toplantıda, Çakırbeyliler bir kez daha itaat etmenin onlara göre olmadığını dünyaya kanıtlarlar. Masaya bıraktığı ölümcül hediyeyle asıl patronun kim olduğunu gösteren Hızır, yaptığı eylemin karşılığını çok geçmeden alacaktır.

Masada başlayan savaş, dışarıda yeni cepheler ortaya çıkartırken Alpaslan'a da büyük görevler düşer. Beklenmedik bir yerde ve zamanda, ailesinin hayatını kurtaracak bilgilerle karşısına çıkan eski bir dost, zorlu bir kararla karşı karşıya kalmasına neden olur. Hem devletine hem ailesine olan sadakatiyle tanınan Alparslan'ın kararı, O'nu yeni bir maceranın içine doğru sürükleyecektir.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.