Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. yeni bölüm fragmanı... EDHO'da katliam var

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 111. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde, Muzi'nin rehin aldığı Hızır, İdris ve Alparslan, ölümle burun buruna geliyor. Hızır'ın 'Hazır elinizde silahlar varken üçümüzü de öldürün!'cümlesini kurmasının ardından Alparslan kurşuna diziliyor. Öte yandan Tipi ve Davut da ölüm tehlikesiyle karşı karşıya...

15 Ekim 2018, Pazartesi 14:05
A A
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. yeni bölüm fragmanı... EDHO'da katliam var

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO son bölümde Hızır, İdris ve Alparslan Muzi tarafından alıkonuşmuş Ziya öldürülmüştü. Yeni bölümde Üçünün de canı tehlikede... Hızır'ın 'Hazır elinizde silahlar varken üçümüzü de öldürün!'cümlesi ise Muzi'yi harekete geçiriyor. Alparslan kurşuna dizilirken hayatta olup olmadığı ise merak ediliyor. Öte yandan Yalçın'a suikast düzenleniyor ve Tipi kendini onun önüüne atıyor. Ateş ise ihanetinin ortaya çıkacağı korkusuyla Davut'un işini bitiriyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Parayla ikna edilemeyecek Hızır'ı sevdiklerinin canıyla yola getirmeye çalışan Muzi, hedefine koyduğu Çakırbeylileri bir bir ölümle yüzleştirmeye kararlıdır. Eğer bu yol da işe yaramazsa namlusunu, önünde duran Hızır'a doğrultup yolunu açacak, dostlarıyla ticaretine devam edecektir. İzzet ise Muzi'nin Ateş'le işbirliği içinde yaptığı suikastlardan rahatsızdır. Üzerine bir Çakırbeyli kanı sıçramasındansa uzlaşma yoluna gitmeyi tercih eder; fakat kendi kurallarıyla…

Düşmanlık etmeden önce dost elini uzatmayı seçen Hızır'ın eli havada kalırken, İzzet de yeni ortaklıklarıyla ilgili tehditlerden nasibini alacaktır. Alparslan'ın birdenbire ortaya çıkan sevgilisini gerçekçi bulmayan Davut, yeğeninin seçimleriyle ilgili endişe duymaktadır. Bu yüzden şüphelendiği adamla ayarladığı görüşmede kendisine uyarılarda bulunarak, Alparslan'dan uzak durmasını ister. Bu sırada sevgili görümündeki koruma Meltem de Çakırbeylilerin akıllarına getirdikleri fakat dile getiremedikleri şüphenin gerçek olduğunun bilgisini verir. Dostlarından hiçbirine hainliği konduramayan Hızır'ın korktuğu başına gelmiştir. Düşmanlığı ortaya çıktığında herkesi derinden sarsacak olan Ateş'in yeni planları, O'nu dost bilenlerin yakın zamanda yıkımı üzerinedir.


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.