Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İlyas küpüne sığmıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. EDHO yeni bölümde Hızır ayağa kalkıyor kalmasına ama bastonla ve destekle yürüyebiliyor. Yetkileri İlyas'a devreden Hızır, pişman olacağa benziyor.

05 Kasım 2018, Pazartesi 12:39 Son Güncelleme:
A A
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İlyas küpüne sığmıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO yeni bölümde ölümden dönen Hızır artık emekli olduğunu belirtip ne isteyeceklerse İlyas'tan istemeleri gerektiğini söylüyor. İpleri eline alan İlyas ise keskin bir sirke gibi ve küpüne zarar verecek işlere imza atmak istiyor. Hızır bundan rahatsız gibi görünüyor. İlyas'ın derdi tasası bir an önce haini bulmak...

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Alparslan'ın içlerindeki haini bulmak üzere yaptığı planın sonuçları ağır olmuştur. Ateş tarafından sırtından vurulan Hızır Çakırbeyli, hastanede ölüm kalım savaşı verirken, İlyas acısını en yakınlardan çıkartır. Ağabeyinin başına gelenlerden Hızır Ali ve Alparslan'ı sorumlu tutan İlyas, artık ondan gizli bir iş çevrilmesine izin vermeyecektir. Hızır'ın yokluğunda ailenin reisi görevini üstlenir ve herkesten kendisine itaat etmesini ister. Sözüne uymayanların cezasını kesmesi de, aldığı bu büyük sorumluluğun üstesinden gelmesi de kolay olmayacaktır. Yaşananlardan sonra Çakırbeylilerin uzun süre toparlanamayacağını düşünen İzzet ve Muzi'yi öldürerek hainliğinin ortaya çıkmasını engelleyen Ateş biraz olsun rahatlamıştır. Ailenin başına geçen İlyas'ın intikam hırsıyla hata yapmasını beklerler; fakat o hırsın başlarına nasıl belalar açacağını tahmin bile edemezler.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.