Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71. bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71. bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam ekrana gelen 71. son bölümü ile sezona veda etti. İşte nefes kesen 71. Bölümde yaşananlar…

31 Mayıs 2017, Çarşamba 10:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71. sezon finali yaptı. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi gerek senaryosu gerekse oyuncu kadrosuyla izleyiciden geçer not almayı başardı.

Dizide son hamlesi için Hızır'ın evden çıkmasını kollayan Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini zannederken av olacaktır. Ünal Kaplan masasındaki kan davasının bitmesi adına Rüstem ile bir kez daha karşı karşıya gelir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 71. BÖLÜM ÖZETİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu hafta Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi'nin ölümünden sonra eve kapanır. Abisinin yadigarının kaybı Hızır'a çok ağır gelmiştir. Serkan'ın verilen görevi yerine getirememesi Rüstem'in planlarını sekteye uğratmıştır. Her ne kadar bir an önce kaçıp gitmek istese de işini tamamlamak zorunda bırakılır.

Son hamlesi için Hızır'ın evden çıkmasını kollayan Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini zannederken av olacaktır. Ünal Kaplan masasındaki kan davasının bitmesi adına Rüstem ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Düşmanlıklarını ilan eden iki masa lideri birbirlerine rest çekerler. CIA tarafından gücünü kaybeden Rüstem geri adım atmayarak meydan okumaya devam edecektir.

Meryem'in yeni görevi Hızır'ı ve gittikçe büyüyen ailesini ayakta tutmaktır. Aldığı son darbeden sonra kolay kolay kendine gelemeyecek olan Hızır'ın aklında tüm işleri ailenin diğer erkeklerine bırakıp gitmek vardır. Ceylan da kendisi için aynı şeyi arzular. Artık biraz huzur bulmak herkesin hakkıdır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder