Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hızır ve Alparslan nerede?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO yeni bölümde Alparslan'ın hamlesi, Tuncay'ın üstlerini rahatsız ediyor. Artık Alparslan ve Hızır'ın canı tehlikede... İlyas ise abisi ve kardeşini kurtarmak için hamle yapıyor.

03 Aralık 2018, Pazartesi 11:49
A A
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hızır ve Alparslan nerede?

Salı günleri seyirciyle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 118. bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO yeni bölümde depoların boşaltılması İzzet ve adamlarını feci şekilde rahatsız ediyor. Tuncay üstlerine karşı mahcup durumda ve Alparslan ve Hızır'a bedel ödetmek istiyor. Ünal Hızır'ı uyarsa da ekip düğmeye bastı. İlyas ise abisi ve kardeşini bulmak için harekete geçiyor. Bakalım Çakırbeyliler bu durumdan nasıl sıyrılacak?

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ateş'i ele geçiren Çakırbeyliler, kendilerine yapılan büyük ihanetin bedelini tek kurşunla ödetmek istemezler. Önce yüzleşecek, Ünal'ı yavaş yavaş öldüren zehrin ne olduğunu öğrenecek sonra da intikamlarını alacaklardır; fakat planları istedikleri gibi gitmez. Davut'un ölümünden sonra göreve gelen Tuncay, düzenlediği baskınla haini ellerinden alır. Bu sayede ölümden kıl payı kurtulan Ateş, yaşamak için itirafçı olmaya hazırdır. Düşmanın eline geçen delillerle başlarına neler gelebileceğini tahmin eden Çakırbeyliler, ya sabah olmadan Ateş belasından kurtulacak ya da ömürlerinin kalanını cezaevinde geçirmeye hazır olacaklardır. Bir yandan Ateş'e ulaşabilmek için yollar aranırken diğer yandan Tuncay'ın sabah düzenleyeceği olası bir operasyon için depolar güvenli yerlere aktarılmaya çalışılır. Tüm bunların tek gecede halledilmesi ise neredeyse imkansızdır.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.