Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler yaşandı? EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 114. bölümü dün akşam ekranlara geldi. İlyas, Hızır Ali'yi hayatından çıkarırken Ünal Bey, zehirlendi! Şimdi herkes Ünal'ın ölüp ölmediğini sorguluyor.

07 Kasım 2018, Çarşamba 12:17 Son Güncelleme:
A A
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler yaşandı? EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı günleri yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 114. bölümü dün seyircisi ile buluştu. EDHO son bölümde Hızır Ali yanındaki adamıyla torbacılara savaş açarken, bu operasyondan haberdar olmayan İlyas küplere bindi. İlyas sözünü hiçe sayan yeğenine bir daha karşılaşırsa öldüreceğini söyledi. Öte yandan dizinin son sahnesinde flaş bir gelişme yaşandı. Zehirlenen Ünal, Hızır'ın kapısını çaldı. "Konuşmamız lazım" diyen Ünal Bey, daha sonra fenalaşarak yere yığıldı. Şimdi dizinin takipçileri Ünal Bey'in ölüp ölmediğini merak ediyor.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

EDHO 115. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanının 12 Kasım Pazartesi günü yayınlanması bekleniyor. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hızır, emekli olduğunu söyleyerek Çakırbeyli ailesinin sorumluluğunun İlyas'ta olduğunu ilan eder. Parasını, ortaklarını dolayısıyla da gücünü kaybeden İzzet, İlyas'la uzlaşmak için Fuat'ı devreye sokar. Eğer bir anlaşma olacaksa şartlar nettir; içlerindeki hainin adına karşılık barış... Yapılan anlaşma sonucunu hainliğinin ortaya çıkması an meselesi olan Ateş'in, ardına saklandığı düzmece ilişkisi de başına bela olmaya başlar. Ateş, kendini kurtarabilmek için bu belayı hızlıca başından savacaktır. İlyas kontrolü tamamen ele almışken tozu dumana katar ve yaptığı infazlara imzasını atmaktan çekinmez. Bu tavırlarıyla düşmanlarının yüreğine korku salarken başlattığı büyük savaşın karşılığının bedelini tek başına ödemeyecektir...

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.