Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında büyük operasyon

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında büyük operasyon

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam ekranlara geliyor. Dizinin yeni bölümü ekranlara gelmeden önce yayınlanan yeni bölüm fragmanında Hızır ve Ceylan arasındaki diyalog yeni bölüme damga vuracak. Ayrıca Hızır Ali'nin de nasıl bir karakter olduğu merakla bekleniyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor.. İşte detaylar

08 Aralık 2016, Perşembe 14:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara gelir gelmez soru işaretlerini de beraberinde getirdi. Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümü öncesinde merakta bırakan anlar fragmanda ekranlara geldi. Hızır Ali'nin gelişine Çakırbeyli ailesinin tepkisi nasıl olacak sorusu merak konusu.. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 50. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde yaşanacak olaylar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm bu hafta ekranlara gelmeden önce yayınladığı bölüm tanıtımı ile adından söz ettirdi. Dizinin son bölümünde Hızır, Özkan'ın yeğenini öldürme planı hazırlamış fakat bundan kardeşleri hariç başka kimseye bahsetmemişti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında da bu planın etkileri sürerken, en önemli konulardan biri Ceylan'ın sır gibi sakladığı oğlu Hızır Ali'nin ortaya çıkması oldu.

Hızır Ali oldukça sempatik bir giriş yaparak Meryem'in elini öpüyor ve bu anlarda 'öpeyim Meryem anne' diyerek tepkileri azaltıyordu. Hızır yaşadığı şok son bölümde her halinden hissedilirken, devam eden sahnelerde neler yaşanacağı merak konusu.
 

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAKCeylan yıllarca sakladığı sırrını Çakırbeyli ailesiyle paylaşmıştır. Hızır Ali'yi ailenin kabullenmesi hiç de kolay olmayacaktır. Her gün yeni bir sorunla başa çıkmak zorunda kalan Meryem bu kez yuvasının yıkılacağından endişe etmektedir. Pek de iyi bir sicili olmayan Hızır Ali'nin Çakırbeyli ailesine katıldıktan sonra kendine nasıl bir yol seçeceği de merak konusudur... Bunca sorunun arasında Zeyno için kendi derdinden önemlisi yoktur. Gözünü karartır ve çok büyük bir hata yapmanın eşiğine gelir. Köşeye sıkışan Özkan yeni planlarını devreye sokmak için kolları sıvar. Bu sırada Ünal da Özer ve Özkan üzerinden devletle pazarlığa oturacaktır. Gülmezler çetesinin eylemlerinden bunalan Hızır eylemlerini hızlandırma kararı alır fakat Salih Gülmez, Hızır'ı bitirmek için çoktan harekete geçmiştir bile.

İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanında meydana gelen olaylar...

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMLERDE NELER YAŞANDI?


Ünal Kaplan, Refik’in de ölümüyle haini bulmak amaçlı kurduğu stratejik planlarını gün geçmeden devreye sokar. Devletle ortak düşman olan Gülmezlerin yarattığı kaotik ortama son verebilmek adına masa her şeyi kabul etmeye razıdır, Hızır hariç. Çünkü devletle ittifak kurmaya yönelik bu planlar en çok O’nu ve ailesini etkileyecektir.

Arkasındaki büyük gücün istekleri doğrultusunda planlar yapan Özkan’ın hedefi bu kez istihbaratın başı Davut, silahı ise yine Gülmezlerdir. Hızır’ın öfkesinin yol açacaklarının farkına henüz varamamış Salih ise kan kaybetmeye devam eder.

Zeynep’in oynadığı tehlikeli aşk oyunu O’nu ailesiyle karşı karşıya getirir. Kabul görmeyen bu ilişki evdeki huzursuzluğu arttıracaktır. Bir yandan kızını korumaya çalışan Meryem diğer yandan Ceylan derdiyle uğraşır. Hızır ise bu kadın savaşının ortasında yine savunmasız kalacaktır.
 

Zor günler kapıda!


Hızır Çakırbeyli'nin Salih Gülmez'le girdiği savaşta kaçacak yeri kalmamıştır. Kapana kısılan Hızır'ın bulaştığı beladan kurtulabilmesi bu kez kolay olmayacaktır. Yolun sonunda olduğunu düşünürken bile aklında tek bir soru vardır o da hainin kim olduğu… Diğer yandan Davut'un ölümüne dair yapılan eylem planları için düğmeye basılır. Tüm bu olanlar nedeniyle Ünal Kaplan dahil masanın tüm üyeleri topun ağzındadır. Herkesi çok zor günler beklemektedir artık…

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik açıkladı: O sahneyi izleyemiyorum