Eşkiya DÜnyaya Hükümdar Olmaz 108. son bölüm izle! EDHO Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon, uzun bir aranın ardından ekrana geldi. EDHO 108. bölümde diziye Mustafa Üstündağ (Boran) ve Hüseyin Avni Danyal (Tufan) dahil olması renk katarken aksiyon ve gerilim dolu dakikalar heyecanı doruğa çıkardı. EDHO son bölümü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

26 Eylül 2018, Çarşamba 11:13 Son Güncelleme:
A A
Eşkiya DÜnyaya Hükümdar Olmaz 108. son bölüm izle! EDHO Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz nihayet yeni sezonuyla seyircisiyle buluştu. Yeni sezonun ilk bölümü yine izleyiciye heyecan dolu anlar yaşattı. Mustafa Üstündağ (Boran) ve Hüseyin Avni Danyal'ın (Tufan) projeye dahil olduğu 108. bölümde İlyas'ın Devran'ın mekanını basıp kurşun yağdırarak en büyük düşmanlarından birinin ipini çekmesi heyecanı daha da katladı. Fakat şimdi Hızır'ın önünde çok büyük bir düşman var!

EDHO SON BÖLÜM İZLE

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 109. bölümü henüz yayınlanmadı. Hızır'ın Devran'ı öldürdükten sonraki düşmanı kim olacak merakla bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayınız.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 109. BÖLÜM FRAGMANI 

SON BÖLÜMDEN DETAYLAR

Hızır Çakırbeyli, bir yandan ardında bırakmak zorunda kaldıklarıyla hayatının en büyük sınavını verirken diğer yandan uluslararası arenada kendini göstermek için bir yola koyulmuştur. Gücüne güç katan yeni ortaklarıyla dünyadaki hiçbir kuvvetin karşılarında duramayacağını kanıtlama zamanıdır artık. Ünal Kaplan danışmanlığında, Avrupa'nın önde gelen ticaret adamlarının buluşacağı bir toplantı tertip edilir. Kendini masaya davet ettiren sürpriz bir isim ise yeni bir savaşın fitilini ateşler. Adeta meydan okuma yarışına dönüşen bu toplantıda, Çakırbeyliler bir kez daha itaat etmenin onlara göre olmadığını dünyaya kanıtlarlar. Masaya bıraktığı ölümcül hediyeyle asıl patronun kim olduğunu gösteren Hızır, yaptığı eylemin karşılığını çok geçmeden alacaktır.

Masada başlayan savaş, dışarıda yeni cepheler ortaya çıkartırken Alpaslan'a da büyük görevler düşer. Beklenmedik bir yerde ve zamanda, ailesinin hayatını kurtaracak bilgilerle karşısına çıkan eski bir dost, zorlu bir kararla karşı karşıya kalmasına neden olur. Hem devletine hem ailesine olan sadakatiyle tanınan Alparslan'ın kararı, O'nu yeni bir maceranın içine doğru sürükleyecektir.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.