Esra Akkaya aynı maskeyi birkaç kez takınca başına bu geldi

Ünlü oyuncu Esra Akkaya corona virüsten korunmak için aynı maskeyi birkaç kez kullanınca başına hiç beklemediği bir şey geldi. Akkaya yaşadıklarını Instagram hesabından paylaştı ve takipçilerini dikkatli olmaları konusunda uyardı.

10 Haziran 2020, Çarşamba 11:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Esra Akkaya, aynı maskeyi birkaç kez kullandığı için gözyaşı yolu iltihabına yakalandığını anlattı.

'Aman' diyeyim, dikkat edin

'Aman' diyeyim, dikkat edin

Esra Akkaya, "Bir süredir yoktum, göz yaşı yolu iltihabı oldum. Çok acayip bir şey, maske hastalığıymış. 'Aman' diyeyim, dikkat edin. Ben aynı maskeyi defalarca kullandım, itiraf ediyorum" dedi.

Akkaya sözlerini şöyle sürdürdü:


"Siz yapmayın, çünkü çok ciddi riskleri var. Yani burundan o göz yaşı yoluna doğru bir sürü bakteri gidebiliyor. Hiç akla gelmeyecek bir şey. Hala daha tam iyileşemedim ama artık enfeksiyonu geçti, gözümün şişi indi. Yani demem o ki; dikkatli olun."

Akkaya yaklaşık bir yıl önce oğlu Can ile birlikte Londra'ya taşınmıştı. Oğlunun eğitim hayatının ilk iki yılını İngiltere'de geçirmeyi planlayan Akkaya corona virüs salgını nedeniyle Türkiye'ye döndü.

Ailesiyle birlikte Bodrum'da bulunan Akkaya, Can'ın gelecek yıl Bodrum'da bir özel okula gideceğini de yine sosyal medya hesabından açıkladı. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Justin Bieber'ın ultra lüks kamp otobüsü