Esra Bilgiç yaptıklarıyla set ekibini bezdirdi

Esra Bilgiç, Diriliş Ertuğrul dizisindeki Halime Sultan rolüyle büyük beğeni toplanmıştı. Şu sıralar Kanunsuz Topraklar dizisinde boy gösteren Esra Bilgiç, hakkında şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Esra Bilgiç, bir reklam çekimi için Pakistan’a gitti. Esra Bilgiç, reklam setinde yaptıklarıyla herkesi bezdirdi.

01 Kasım 2021, Pazartesi 07:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Esra Bilgiç, bir Pakistan firmasının reklam yıldızı oldu. Güzel oyuncu, 5 gün süren çekimlerde kaprisleriyle çirkin tavırlara imza attı.

Özel karavanına vitamin isteyen Bilgiç, istediği marka vitamin gelmeyince sette kriz çıkardı. Bütün çalışanları saatlerce soğukta bekletti.

Takvim’in haberine göre, sete sürekli geç gelen ve özel karavan isteyen Bilgiç, çalışanları kaprisleriyle bezdirdi.

Çekimlerin son gününde vitamin takviyesi isteyen oyuncu, karavanına bırakılan vitaminlerin istediği marka olmadığını görünce isyan çıkardı. Karavandan dışarı adım atmayan Bilgiç, “Vitamin gelmeden sete çıkmam” resti çekti.

Ne yapacağını şaşıran set çalışanları oyuncunun istediği marka olan vitamini getirdi. Soğuk havada bütün çalışanları dışarıda bekletip daha sonra sıcak karavanından sete çıkan Bilgiç, kaprislerini burada da sürdürdü.

Geç kaldığı günler sete avukatıyla birlikte giden Bilgiç’in tavırları herkesi şaşırttı. Reklamda görev alan set ekibi, biten işin ardından derin bir “Ohh” çekerek bir daha oyuncunun rol aldığı projelerde görev almama kararı aldı.

Çıkan bu iddiaların ardından Esra Bilgiç, sosyal medya sayfasından bir açıklamaya yaparak yaşanan olaya değindi.

Esra Bilgiç şu ifadeleri kullandı, "Çamur at izi kalsın. Çok ayıp. Bu yapılan haksızlık. Rica ederim çıkan haberlere itibar etmeyin."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Başak, Balık ve diğer burç yorumları