Esra Ceyhan reklama çok kızdı

Esra Ceyhan ile A'dan Z'ye programından esinlenilerek çekilmiş reklam filmi Esra Ceyhan'ı kızdırdı. Esra Ceyhan herşeyin birebir aynı olduğunu iddia ederek firmaya dava açmaya hazırlanıyor

14 Şubat 2011, Pazartesi 17:17
A A
Esra Ceyhan reklama çok kızdı

Esra Ceyhan, bir reklam filmindeki 'Uçan Adam Sabri' tiplemesine veryansın etti. Reklam filmindeki herşeyin birebir aynı olduğunu söyleyen Esra Ceyhan; "sunucunun boynundaki kolye bile benimkiyle aynı, avukatımla konuştum, asıl kırmızıyı şimdi görecekler dedi.

Yeni reklamda Şafak Sezer, sizin Kanal D zamanında yaptığınız bir programda uçan Sabri Bey'in aynısını taklit ediyor. Ne hissettiniz izlediğinizde?

Dekordan kostüme kadar her şey aynı. Benim sözlerimi taklit ediyor, oradaki kadının kolyesi bile aynı. Avukatımla konuşacağım durumu. Benim bu görüntülerle özdeşleşmem hoş bir şey değil. Esra Ceyhan faktörünü unutuyorlar. Ben de kırmızıyı devreye sokacağım. Asıl 'kırmızı'yı şimdi görecekler. O program anında tamamen sol tarafım uyuşmuştu, sırtımdan ter boşaldı. Adamın neler neler yapabileceğini kestirmeye çalışıyordum. Bir hamle sonrası TV tarihine damga vuran bir skandala dönüşebilir. Normal bir durum değildi. Sözleşmemize bakıp, avukatımla gerekli şeyleri gözden geçireceğiz.

Bu reklam teklifi size gelseydi?

Bunu canlandırmak istemezdim. Olağan bir şey değil ki bu, programda birden gelişen bir olay oldu. Esra Ceyhan markasının sonucu olacak bir reklamda yer alırım ancak.  (Zaman)

İŞTE A'DAN Z'YE'DE YAŞANAN O AN

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.