Esra Dermancıoğlu: Bir aile dramı...

Oyuncu Esra Dermancıoğlu, Alzheimer hastası olan babası ile sevgilisini tanıştırma hikayesini sosyal medya hesabından yayınladığı video ile esprili bir dille anlattı.

14 Mayıs 2020, Perşembe 10:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Corona virüs sürecinde Instagram hesabından eğlenceli paylaşımlara imza atan Esra Dermancıoğlu, takipçilerinin yüzünü gülümseten videolarına bir yenisini ekledi.

"Annem baba çok yakın bir zamanda Alzheimer oldu. Demans değil ama ikisi de Alzheimer. Bir süre sonra annem vefat etti, babam hayattaydı. Benim de bir sevgilim vardı. Bir gün sevgilimi babamla tanıştırmaya götürdüm."

'Ben yine kendimce, Esra'ca başa çıktım o hastalıkla'

'Ben yine kendimce, Esra'ca başa çıktım o hastalıkla'

"Alzheimer zor bir hastalık, ama herkesin hayata bakışı ve bir şeylerle başa çıkması çok farklı. Ben yine kendimce, Esra'ca başa çıktım o hastalıkla."


"Evde oturuyoruz, erkek arkadaşıma 'ne yapıyorsun?' diye soruyor. Üç dakika geçiyor, aynı soru. Konuşma bir yere gitmeyince, 'kalkalım' dedim."


'Beni tanımamazlıktan geldi'

'Beni tanımamazlıktan geldi'

"Bu arada babam çok matrak bir adamdı. Hatta bir gün tesadüfen sokakta gördüm, beni tanımamazlıktan geldi. O kadar üzüldüm ki. 'Baba Esra ben' dedim. Sonra arkadan güldü, Alzheimer'la dalga geçiyor. Tam benlik bir baba, birbirimize çok benzerdik zaten."


"Kapıya geldik, Beni yanağımdan öptü. Sevgilime hav hav yaptı, havladı. 'Sevgilim 'çok memnun oldum efendim' dedi, önden korka korka gitti. İçinde 'herhalde bunlar ailece kafayı yemişler' demiştir. Çok tuhaf bir hastalık."

Ünlü oyuncu, gülücük emojisiyle birlikte "Bir aile dramı!" notunu düştüğü videoyu, "Öpüyorum hepinizi, hav hav" sözleriyle sonlandırdı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Işın Karaca: Denyoluğuma geldi söyledim