Esra Dermancıoğlu'ndan al haberi: Kenan Doğulu ve Beren Saat'in arası nasıl?

Son zamanlarda evliliklerinin üstünde kara bulutlar dolaşan ancak bir şekilde sorunları çözmeye çalışan çift Kenan Doğulu ve Beren Saat'in arası nasıl? Son durum ne? Beren Saat'in yakın arkadaşı Esra Dermancıoğlu anlattı

04 Nisan 2019, Perşembe 08:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Esra Dermancıoğlu arkadaşı Beren Saat'in, Kenan Doğulu'dan boşanacağı iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Oyuncu, "İnanın bana çok iyiler. Boşanma yok. Onları rahat bırakmak lazım" dedi.

'HİÇBİR BİLGİM YOK' DEMİŞTİ

'HİÇBİR BİLGİM YOK' DEMİŞTİ

Esra Dermancıoğlu, daha önce kendisine Beren Saat ve Kenan Doğulu sorulduğunda, "Benim hiçbir bilgim yok. Sadece şu an işiyle meşgul olduğunu biliyorum" demişti.

AYRILDILAR

AYRILDILAR

Oyuncu, 1.5 yıldır birlikte olduğu Ömer Güneş'ten ayrıldığını da sözlerine ekledi.

Geçen günlerde ortaya atılan bir iddiaya göre de Beren Saat'in Kenan Doğulu ile evliliğinde kriz olduğunu ima eden paylaşımları, kayınvalide Serpil Hanım'ı kızdırmış. Önceki hafta Kuruçeşme'deki bir markette karşılaşan gelin ile kaynana, bu yüzden tartışmış.


Birbirlerine seslerini yükselten gelin ile kaynana, diğer müşterilerin kendilerine baktığını fark edince tartışmayı noktalamış.

Bu arada Kenan Doğulu ile 5 yıl önce evlenen oyuncunun, sosyal medyadan yaptığı siyasi paylaşımlar nedeniyle geçen yıllarda da kayınvalidesinden uyarı aldığı iddia edilmişti.

Beren Saat ile Serpil Hanım'ın arasında farklı nedenlerden dolayı birçok defa da kriz yaşandığı haberleri, gündeme gelmişti.

Canan adında bir kızı olan Serpil Doğulu, Beren Saat'in aksine büyük oğlu Ozan'ın eski eşi Ece Yosmaoğlu ile çok iyi anlaşıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Danla Bilic'in sevgilisiyle pozuna annesinden veto!