Esra Erol'da 2. yufkacı vakası! 24 yıllık eşi yufkacıya kaçtı...

Esra Erol'un programında 2. yufkacı vakası yaşanıyor. Türkiye günlerce aynı yufkacıya kaçan eltileri konuşmuştu. Bu sefer ise bir kadın Esra Erol'dan yardım istedi. Yayına katılan Zemzem hanım, 24 yıllık eşinin yufkacı Nejla'ya kaçtığını söyledi. Kocasının bir an önce bulunmasını talep etti. İşte ayrıntılar...

25 Eylül 2021, Cumartesi 13:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet Duman, yufkacı Muammer'e kaçan eşi Hamide Duman'ı ve yengesi Hamide Duman'ı aramak için Esra Erol'a başvurmuştu. Aynı adama kaçan eltiler Türkiye'de günlerce konuşulmuştu... Esra Erol'da 2. yufkacı vakası yaşandı.


Zemzem Hanım, yufkacı Nejla'ya kaçtığını iddia ettiği 24 yıllık eşi Zeki'yi bulmak için Esra Erol'dan yardım istedi.

Bu kaçışından önce 2018 yılında Zeki yine yufkacı Nejla'ya kaçmış ancak 2.5 ay sonra geri dönmüş. Zemzem hanım ise 24 yıllık eşini affetmiş.Zeki bey, şimdi de 28 Ağustos günü yine yeniden vazgeçemediği yufkacı Nejla'ya kaçto. Bu arada Necla, ilk kaçtıklarında eşinden boşanmış.

Bu kaçışında da "Tehdit ediyorlar, beni öldürecekler. Gitmek zorundayım" diyerek bir zemin hazırlamış. Bir de eşi Zemzem'den "Telefon borcum var." diyerek para almış.


Zeki kaçmadan önceki gün de Nejla'yla yeniden bir ilişkisi olduğunu itiraf etmiş ve eşine kendisinden ayrılacağını söylemiş.

Tüm bu olanların ardından Zemzem hanım herkesin önünde Zeki'yle yüzleşmek istiyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dilek'in canlı yayında anlattıkları kan dondurdu, Türkiye gözyaşları içinde izledi