Esra Erol'da çocuğun DNA testiyle ilgili şok! 'Her şey koca değilmiş bunu öğrendim'

Son dakika haberine göre Esra Erol'da programına katılarak karısı Gülhan'dan dayak yediğini söyleyen Muammer Güler günlerce konuşulmuştu. Canlı yayında DNA testi açıklandı ve çocuğun gerçek babasıyla ilgili sonuç ortaya çıktı. Yeni imajıyla programa damga vuran Gülhan 'Muammer’den boşandım, kendime geldim, güzelleştim.' dedi. Sezai'nin canlı yayına bağlanıp Gülhan'a ettiği teklif herkesi şoke etti. İşte Esra Erol'da yaşananlar...

29 Nisan 2021, Perşembe 11:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Son dakika haberlere göre, Esra Erol programına geçtiğimiz günlerde katılan ve eşi Gülhan'dan şiddet gördüğünü söyleyen Muammer Güzel herkesi şoke etmişti. Dün yayınlanan programda karşı karşıya gelen Gülhan ve Muammer ikilisi yine gündeme bomba gibi düştü. Gülhan’ın Muammer’den ayrıldıktan sonraki yeni imajı herkese 'ne kaybettiğine dön bir bak istedim' der gibiydi. Yayında çocuğunun gerçek babasının DNA testi sonucu herkes şaşkına çevirdi. İşte son dakika haberinin tüm detayları…


Geçtiğimiz günlerde Esra Erol'un programına karısı Gülhan'a ulaşabilmek için başvuran Muammer, sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

Karısı Gülhan'ın, Sezai isimli eski nişanlısına kaçtığını ve aynı zamanda eşinden şiddet gördüğünü söyleyen Muammer, Esra Erol'dan yardım istedi.


Ancak Gülhan’a ulaşıldıktan sonra işler iyice karışmıştı. Esra Erol Gülhan'a ‘çocuğun babası kim diye sorunca’ Gülhan'ın verdiği yanıt izleyenleri şaşkına çevirmişti.

Gülhan, çocuğunun babasının Sezai olduğunu ancak Özcan'ın kimliğine kayıtlı olduğunu Muammer'e baba dediğini anlattı.


MUAMMER İLE GÜLHAN BOŞANDI

MUAMMER İLE GÜLHAN BOŞANDI

Dün yayınlanan son bölümde ise eşi Muammer’den anlaşmalı olarak boşanan Gülhan’ın değişimi programa damga vurdu.

Kitap okumaya başlayan, İngilizcesini geliştiren Gülhan çok değiştiğini de sözlerine ekledi. Gülhan'ın bu değişimi herkesi şaşırttı. “Her şey koca değilmiş, bunu öğrendim” dedi.


Esra Erol, Gülhan’a değişimin sebebini sorunca, “Muammer’den boşandım, kendime geldim, güzelleştim. Başım o kadar rahat ki beynimde hiç düşünce yok. Ben çocuğum için yaratılmıştım” demesi herkesi şaşırttı.

TALİPLERİMİ İSTİYORUM

TALİPLERİMİ İSTİYORUM

Gülhan’dan boşanan ve dayak yediği halde Gülhan’dan helallik isteyen Muammer’den ilginç bir teklif geldi. Esra Erol’a “buradan taliplerimi arıyorum, evlenmek istiyorum” dedi.

Bunun üzerine Gülhan, Muammer’in hala kendisinin peşinde koştuğunu belirterek, “ben seni istemiyorum, ruhum beynim seni istemiyor, bu konuyu kapat” dedi.


DNA TESTİ ŞOKU

DNA TESTİ ŞOKU

Esra Erol “Çocuğunun babası Sezai’nin yanına dönecek misin?’ sorusuna ise ‘mecburiyetten döneceğim’ dedi. Gülhan’a nedeni sorulduğunda “başka gidecek yerim yok, ailem reddetti” dedi.

Gülhan, Esra Erol’dan çocuğunun babasını açıklamasını istedi. DNA test açıklanmadan ise Sezai’nin çocuğunun babası olduğunu tekrarladı. Nefesler tutuldu ve test sonucu açıklandı.


Gülhan, test sonucunda çocuğunun babasının Sezai çıkması ile gözyaşlarına boğuldu. Sezai’nin ailesi ve kendi babasının Gülhan’a inanmadığını bu testle birlikte haklı çıktığını da sözlerine ekledi.

SEZAİ ARADI 'GÜLHAN'LA EVLENECEĞİM' DEDİ

SEZAİ ARADI 'GÜLHAN'LA EVLENECEĞİM' DEDİ

DNA testi sonrası Gülhan’la çocukları olduğunu öğrene baba Sezai, yayına bağlanıp eşinden boşandıktan sonra Gülhan’la evleneceğini söyledi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tam kapanmada çalışanların izin belgeleri için önemli açıklama, Bakan Soylu'dan e-başvuru duyurusu