Esra Erol'da duygusal anlar! Bebeğinin kalp sesini duyunca fikrini değiştirdi

'Esra Erol'da Ümit Aslan, kızı Gülseren'in kayıp olduğunu bildirerek ünlü sunucudan yardım istedi. Dün anne ve kızı Esra Erol'da karşı karşıya geldi ve Gülseren karnındaki 4,5 aylık bebeği istemediğini söyleyerek herkesi şaşırtmıştı. Bugün canlı yayında yeni bir gelişme yaşandı. Esra Erol ve ekibi, Gülseren'i ikna ederek muayeneye götürdü. Bebeğinin cinsiyetini Esra Erol açıkladı.

02 Kasım 2021, Salı 21:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Esra Erol'da bugün Gülseren'in kararı programa damga vurdu. Kızı Gülseren'in kayıp olduğunu belirten Ümit Aslan, Esra Erol'dan yardım istedi. 

Esra Erol ve ekibi yaptığı çalışmalar sonrasında Ümit Aslan'ın kızı Gülseren'i buldu. 

Dün anne ve kızı Esra Erol'da karşı karşıya geldi ve Gülseren karnındaki 4,5 aylık bebeği istemediğini söyleyerek herkesi şaşırtmıştı.

Bugün canlı yayında yeni bir gelişme yaşandı. Ünlü sunucu Erol ve ekibi, Gülseren'i ikna ederek muayeneye götürdü. Muayene sırasında yaşananlar yürekleri dağladı.

Muayene olan Gülseren, bebeğinin kalp sesini duyunca tüm fikrini değiştirdi. 

"BIRAKMAYACAĞIM"

"BIRAKMAYACAĞIM"

Gülseren, "Kalbi nasıl küt küt atıyor. Kurban olurum ben sana. 'Anne beni bırakma' der gibi sanki. Asla bebeğimi bırakmayacağım. Onun çünkü bana ihtiyacı var, benim de ona. Her şeye rağmen o beni bırakmadıysa ben de onu asla bırakmayacağım" dedi.

Muayene sırasında Gülseren'e bebeğin cinsiyeti söylenmedi. Canlı yayında Esra Erol, bebeğin cinsiyeti açıkladı.

"BEBEK OLDUKÇA SAĞLIKLI"

"BEBEK OLDUKÇA SAĞLIKLI"

Konuyla ilgili açıklama yapan doktor, "15 hafta 2 günlük bir gebeliği var. 4 gün sonra bebek 4 aylık olacak. Bebek iyi gözüküyor, oldukça sağlıklı bir problem gözükmüyor çok şükür." İfadelerini kullandı.

Esra Erol Gülseren'e bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu söyledi. Bebeğinin cinsiyetini öğrenen Gülseren duygusal anlar yaşadı.

Esra Erol, "Bebeğin kız olması benim için çok değişik ve başka bir anlam taşıyor. Hep diyoruz ya 'bir kadının hayatı değişirse dünya değişir' diye Ümit Abla'nın hayatı ortada. Birçok edinmesi ve alması gereken haklardan yoksun büyümüş bir kadın.

O bir çocuk dünyaya getirmiş onun kızları oluyor. Çocukları da aynı şekilde hayatını sürdürüyor.

Şimdi bu Gülseren'in bu yaşadığı hayatta bir kız çocuğu dünyaya getirecek. Söyleyin bana bu döngü nasıl değişir?" ifadelerini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Geçimini dayak yiyerek sağlıyor! Türkiye'nin ilk tescilli dayak yiyen adamı