Esra Erol'un programına eşini arayan hamile kadın gelen gizemli telefonla hayatının şokunu yaşadı

Esra Erol'un programına katılan 8 aylık hamile Cemile, eşi Ahmet Dinçer'in evde olmadığı bir zamanda kayınpederi ve kayınvalidesi tarafından evden kovulduğunu açıkladı. Cemile, eşine ulaşamadığını belirterek canlı yayında yardım istedi. Cemile’nin günlerdir ulaşamadığı kocası Ahmet ise canlı yayında katılarak şaşkınlık yaratan açıklamalarda bulundu.

11 Mart 2021, Perşembe 12:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Esra Erol’a katılan 8 aylık hamile Cemile 16 yaşında görücü usulü Ahmet Dinçer’le 1 yıl birlikte yaşadı. 17 yaşında resmi nikah kıyılan genç çift 2 yılın sonunda sorunlar yaşamaya başladı. Görücü usulüyle evlendiğini kişi Ahmet Dinçer evde yokken kayınpederi Yüksel ve kayınvalidesi Behime’nin kendisini evden kovduğunu söyleyen Cemile, eşine ulaşamadığını belirterek canlı yayında yardım istedi.

Cemile’nin günlerdir ulaşamadığı kocası Ahmet ise canlı yayında katılarak şaşkınlık yaratan açıklamalarda bulundu. Ardından ismini vermek istemeyen bir kadın kafaları karıştıran açıklamalarla herkesi şoke etti.

Esra Erol’a Konya’dan katılan 18 yaşındaki Cemile 8 aylık hamile olduğunu ve 1 buçuk yaşında bir çocuk olduğunu dile getirdi. Henüz 16 yaşındayken ailesinin görücü usulü rızasıyla evlenen genç anne yaşadıklarıyla herkesi şaşkına çevirdi. Eşi evde yokken kayınvalidesi ile kayınpederinin evden kovduğunu dile getiren Cemile, canlı yayına katılan eşi Ahmet ise söyledikleriyle herkesi şaşkına çevirdi.

Cemile evlendiğinde yaşı küçük olduğu için resmi nikah kıyılmadığını 17 yaşına basınca annesinin izni ile nikah kıydıklarını aktardı. İlk hamileliğinde sıkıntılar yaşadığını dile getiren Cemile, “kayınvalideme söylüyorum ama beni anlamıyor. Çocuğumu istemiyor” dedi.

Cemile’nin ailesi geçtiğimiz Aralık ayında Yalova’ya taşınınca, kayınpederi ‘aileni görmeye git’ dedi ve her şey böyle başladı. Cemile ailesinin yanına gittikten 3-4 gün sonra eşi tarafından telefon numarası dahil her yerden engellendi. Genç kadın kayınpederini aradığında ise şok üstüne şok yaşadı.

Kayınpederi Yüksel Dinçer oğlunu evden kovduğunu söyleyip Cemile’nin ailesinin evinde kalmasını istedi. Cemile 7 Ocak’ta eşinin yanına döndü ama “gittim, kayınpederim beni kapıdan içeriye almadı. Eşim bana “ben seni istemiyorum neden geldin?” dedi. Hiçbir sorun yokken eşinin ve ailesinin böyle davranmasına anlam veremeyen kadın kapıdan içeri alınmadı.

Cemile’nin kendisini istemediğini iddia ettiği eşi Ahmet canlı yayına bağlandı. Ahmet bey, “Yalova’ya 15- 20 bavul hazırlayıp gideceğim dedi bende git dedim. 15- 20 gün durdu beni aramadı.

Yalan söylüyor annem ve babam öyle bir şey söylemedi” dedi. Ahmet bey daha sonra Cemile’nin babası ile ağabeyinin kendisini bıçakladığını anlatınca, “ben ona hiçbir şey yapmadım, boşanma davası açtım” dedi.


Esre Erol canlı yayında karını sevmiyor musun diye sorunca, Ahmet bey sevmiyorum diyerek yanıt verdi. Ailesinin boşanmasını desteklediğini dile getirerek Ahmet kararının net olduğunu çocukların velayetini alacağını sözlerine ekledi.

Kayınvalide Behiye hanım, telefonda bir gelini ile ilgili söyledikleri sözler üzerine Esra Erol’u çileden çıkarttı. Esra Erol daha fazla dayanamadı ve “siz 16 yaşında bir kızı gelin etmeden önce sorgulayacaktınız. Ondan bir şey beklemeniz ayıp daha o çocuk o bunu daha önce düşünecektiniz” dedi.

Eşi ile 15 yaş fark olan Cemile, eşini artık görmek istemediğini, çocukların velayetini de vermeyeceğini boşanmak istememesinin tek sebebini çocuklarının babasız büyümesini istememesi olduğunu açıkladı.

Yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir seyirci ise, Ahmet’le birlikte olduklarını anlatınca herkes şaşkına döndü. Telefonla bağlanan kadın, “3 - 4 aydır birlikteyiz, ben mekanda çalışıyorum Ahmet'le orada tanıktık" dedi.

Telefonla bağlanan kadın, "Ahmet bana boşandığını söyledi ve beni de aldattı. Ahmet beni annesiyle bile tanıştırdı” deyince Cemile eşinin gelmesini isteyip anlaşmalı şekilde boşanmak istediğini açıkladı.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Önemli keşif! Kıyafetleri üzerinde ve oturur vaziyette gömülmüşler