Esra Oflaz: İlk kez kutlama yapmadık

Corona virüse yakalanan ve atlatan Esra Oflaz Güvenkaya ile eşi Ziya Güvenkaya bu yıl kutlama yapmadı.

14 Mayıs 2020, Perşembe 08:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Esra Oflaz Güvenkaya ile eşi Ziya Güvenkaya’nın geçen nisanda yaptırdıkları corona virüs testleri pozitif çıkmıştı. Günlerce yoğun bakımda yattıktan sonra eski sağlıklarına kavuşmuşlardı. 

Esra Oflaz Güvenkaya:

Bizim 15’inci evlilik yıldönümümüz hastanede ayrı odalarda yattığımız, virüs illeti ile boğuştuğumuz günlere geldi. Bu nedenle ilk kez kutlama yapamadık." dedi. Tüm bu süreçte sevginin yeryüzündeki en kıymetli duygu olduğunu, insanın kendisinden çok sevdiği insanı kaybetmekten korktuğunu öğrendik.

Esra Oflaz Güvenkaya'nın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

Bu sene ilk defa eşimle evlilik yıldönümümüzü kutlayamadık; hastanede ayrı odalarda izole, korana illeti ile boğuşuyorduk. Hastalığımız ikimizde farklı seyrettiği için önce eşim benim için çok korktu, sonra ben eşim için. Ve İnsan kendisinden çok , sevdiğini kaybetmekten korkarmış öğrendik.

Bin şükür ki Allaha ikimizde iyileştik , kızımıza , birbirimize kavuştuk. Tüm bu süreçte sevgi nin yeryüzündeki en kıymetli duygu olduğunu , ötesinin teferruat olduğunu derinden idrak ettik. 

Bu sene 15. evlilik yıldönümüz ve belki o gün kutlayamasak da , sonrasında kalben her gün minnetle kutluyoruz, nefes aldıkça.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Ataizi ile sevgilisi Dinç Aydoğdu nikah için acele etmiyor