Esra Sönmezer'den Hülya Avşar'ı kızdıracak yorum

Oyuncu ve sunucu Esra Sönmezer, önceki gün gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sönmezer, rol aldığı dizide yüzüne uygulanan filtre ile sosyal medyada gündem olan Hülya Avşar hakkında konuştu.

09 Nisan 2021, Cuma 15:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Esra Sönmezer, geçtiğimiz gün 'Esra Sönmezer ile Pembe Pijama' programının tanıtım çekimleri için kamera karşısına geçti. Sönmezer, çekimlerin ardından basın mensuplarıyla sohbet etti. Son dönemde dizilerde kullanılan fitreler üzerinden oyuncuları eleştiren 36 yaşındaki oyuncu, benzer bir kriz yaşayan Hülya Avşar hakkında konuştu.

'HÜLYA AVŞAR YAŞLANMAKTAN KORKMAMALI'

'HÜLYA AVŞAR YAŞLANMAKTAN KORKMAMALI'

Oyunculuğun doğasında gerçekliği yansıtma olduğunu ifade eden Esra Sönmezer, “Filtreli görüntüler izleyiciyi gerçeklikten uzaklaştırıyor. Hülya Avşar ile filtre konusu çok gündeme geldi. İnsanlar yaşlanıyor ve Hülya Avşar gibi değerli bir ismin yaşlanmaktan korkmaması ve özgüvenli olması gerekiyor" dedi.

Sönmezer, sözlerine; "Bazı çizgileri ve kırışıklıklarıyla yaşamaya alışması şart. Onun filtre kullanması ve diğer oyuncuların kullanmaması kötü bir görüntüye sebebiyet verdi. Acaba hala ‘En güzel benim’ diyebiliyor mudur merak ediyorum" diye devam etti.


NE OLMUŞTU?

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz hafta 'Masumiyet' dizisinde 'Hale Ilgaz' karakterini canlandıran Hülya Avşar'ın yüzüne uygulanan filtre sosyal medyada gündem olmuştu. Avşar’ın uygulanan filtre nedeniyle burnunun görülemeyecek derecede kaybolduğu görülmüştü.


Birçok takipçisi, yoğun yüz filtresi nedeniyle ünlü oyuncuyu 'Harry Potter' serisindeki 'Lord Voldemort' karakterine benzeterek "Hülya Avşar’a yapılan filtre sahnesinde bilgisayarım bozuldu sandım", "Hülya Avşar’ı Voldemort yapmışlar" gibi yorumlar yapmıştı.

KENDİSİYLE DALGA GEÇMİŞTİ

KENDİSİYLE DALGA GEÇMİŞTİ

Gelen yorumların ardından Avşar da kendisi için yapılan bir cap'si sayfasında yayınlayarak, "Ben de aynı fikirdeyim" sözleriyle durumunu ti'ye almıştı.


Birkaç gün önce de aracının içinde objektiflere takılan Hülya Avşar, Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına konuşmuştu.


'HEPİMİZ ŞAŞIRDIK'

'HEPİMİZ ŞAŞIRDIK'

Filtreli sahnelerden haberinin olmadığını vurgulayan Avşar, "İlk bölümlerinde olsaydı 'bu olmaz' diyecektim. Altıncı bölümde böyle bir şey karşılaşınca hepimiz şaşırdık. Valla bir yanlışlık oldu" ifadelerini kullanmıştı.

57 yaşındaki oyuncu, "Aramam gereken yerleri aradım, biraz gerildik. Sonra da 'ne olacak?' yani, dalga geçmeye başladık. 'Bak nasıl da çıkmışım' diyeceğim yani! Umurumda değil, neysek o! Şu anda tamamen diziye odaklanmış durumdayım" şeklinde konuşmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki'den Maldivler'de cesur poz