Estetik ameliyata servet harcayan ünlüler

Geçirdikleri estetik ameliyatlara servet harcayarak tanınmaz hale gelen ünlüler...

06 Ekim 2018, Cumartesi 08:58 Son Güncelleme:
A A

Meg Ryan

Bir döneme damgasını vurmuş oyuncu Meg Ryan, Hollywood dünyasında estetikleriyle dile gelmesinin ardından 2016 yılında Cosmopolitan dergisi "Neden hala Meg Ryan'ın yüzünü konuşuyoruz? İnsanlar yaşlanır ve bazıları yaşlandıkça görüntülerini değiştirmek isterler. Eğer ünlü bir insansan görünüşüne dikkat etmek durumundasın. İnsanlar sosyal medya üzerinden sizin görünüşünüzü eleştirdiğinde 'haber' oluyor" dedi.

Cher

Amerikalı şarkıcı, oyuncu ve film yapımcısı Cher de farklı bir görünüme kavuşmak için bıçak altına yatanlardan. Bir dergiye verdiği röportajda "Evet, yüz germe işlemi yaptırdım. Kim yaptırmıyor ki?" dedi. Ayrıca genç görüntüsünü yediklerine borçlu olduğunu söyledi

Valeria Lukyanova

Ukraynalı model Valeria Lukyanova, 2013 yılında yüz estetik ameliyatı da dahil olmak üzere tüm ameliyatları için toplamda 1 milyon dolar harcadı. Estetikle kendini Barbie bebeklere benzetmeye çalıştı. Facebook sayfasının 1 milyondan fazla takipçisi olan Valeria, GQ, In Style gibi önemli dergilerin kapağında yer aldı.

Carrot Top

Carrot Top, ABD’li bir komedyen. Gerçek adı Scott Thompson olan komedyenin lakabı turuncu ve kıvırcık saçlarından geliyor. Oprah Winfrey’in programında "İnsanlar estetik ameliyat olduğumu sanıyorlar ama olmadım, yüzümde sadece makyaj var" diyerek estetik ameliyat geçirmediğini söyledi. Ancak fotoğraflar hiç de öyle söylemiyor.

Justin Jedlica

300'den fazla operasyon geçirerek Ken bebeğe benzemeye çalışan Justin Jedlica, doktorlar ameliyatların hayati risk taşıdığını söylese bile Ken olmaktan vazgeçmemiş.

Rodrigo Alves

Rodrigo Alves de Barbie'den etkilenip, Barbie'nin sevgilisi Ken'e dönüşebilmek için servet harcadı. Estetik ameliyatla adeta yüzünü tamamen değiştiren Rodrigo, 100'den fazla estetik yaptırmış. Rodrigo, Cosmopolitan'a verdiği röportajda "Ken olmak için 4 kaburgamı aldırdım ve belim 50 cm oldu. Ama tabii ki riskli bir operasyondu" diyor. Rodrigo, Ken bebeğe benzemek isteyen tek kişi değil.

Dolly Parton

Ünlü şarkıcı Dolly Parton da geçirdiği bir dizi ameliyat sonrası bambaşka bir görünüme kavuşmuş. Konserlerinde playback yaptığı iddia edilen Dolly Parton, The Sun'a verdiği röportajda "Göğüslerim estetik, saçlarım kendi saçım değil. Gerçek olan şey sesim ve kalbim" dedi

Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein, kedi kadın olarak dünyaya ismini duyurdu. Estetik ameliyat çeşitlerinin hemen hemen hepsini deneyen Jocelyn, geçirdiği ameliyatlara 4 milyon dolar vermiş. Australian Woman's Weekly dergisi Jocelyn için "Jocelyn aynaya baktığında gördüğü kişiyi çok seviyor. Olmak istediği kişi oldu ve güzel hissediyor" diyor.

Lara Flynn Boyle

2014 yılında oyunculuğu tamamen bırakan eski oyuncu Lara Flynn Boyle, geçirdiği estetik ameliyatlarla gündeme gelmeye devam ediyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.