Estetik yaptırdıktan sonra evini tek ettiği iddia edilen Meral Okur, eşi ile tekrar yüzleşti

Yaptırdığı estetik operasyonlar sonrası eşini terk ettiği iddia edilen Meral Okur, eşi Yalçın Okur ile yüzleşti. Esra Erol'un programında yüzleşen çiftte ikinci perde yaşandı. Canlı yayında iki tarafın söyledikleri ise herkesi şoke etti.

22 Nisan 2021, Perşembe 12:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Samsun’da çiftçilik yapan 3 çocuk babası Yalçın Okur, bütün hayvanlarını yarı fiyatına satıp eşine estetik yaptırdığını, ardından da eşinin kendisini terk ettiğini ileri sürmüştü. Esra Erol tarafından bulunan Meral Okur, canlı yayına katılarak eşiyle yüzleşti.

Meral, 13 yıldan fazladır evli olduğunu, 20 günden beri çocuklarını görmediğini, eşinin çocuklarını o gün alıp götürdüğünü söyledi. Eşinin Çanakkale'de çalıştığını dile getiren Meral Hanım, aralarında yaşanan şeylerden sonra Ordu'ya taşındıklarını anlattı.

2 gün önce canlı yayında yüzleşen karı kocanın dün yüzleşmelerinin ikinci perdesi yaşandı. Her iki tarafın söyledikleri ise herkesi şoke etti.

Esra Erol'a katılan 39 yaşında 3 çocuk babası Yalçın Okur, bütün hayvanlarını yarı fiyatına satıp, eşine isteği üzerine estetik yaptırdığını söyledi.

Eşi Meral Okur’un ise estetik ameliyatlarından sonra evden kaçtığını iddia eden Yalçın, Esra Erol’dan yardım istedi. Herkesin şaşkına döndüğü olayda dün taraflar ikinci kez yüzleşti.

Meral Okur, kocasından şiddet gördüğünü yıllardır boşanmak istediğini ancak ailesinin Yalçın’dan boşanmasına izin vermediğini söyledi.

20 gündür çocuklarını görmeyen 26 yaşındaki genç kadın, İstanbul’a kaçmadığını ailesinin yanına gittiğini açıkladı. Esra Erol’un “13 yıllık evlilik bitmeyi hak ediyor mu’ sorusu üzerine Meral açtı ağzını yumdu gözünü.

Sinirlerine hakim olamayan Meral, “13 yıl boyunca sustum artık tahammülüm yok. Yalçın’da bu çene olduğu sürece bu evliliği hak ediyor.

Kendisine bile tahammülü olmayan adamla bir evliliği yürütmek mümkün değil, bu evlilik bir şansı daha hak etmiyor, bitsin” dedi.

Tansiyonun yükseldiği saniyelerde ise Yalçın’dan da bir atak geldi. Eşi ile aynı düşünceye sahip olduğunu belirten Yalçın, “Bende bir şansı hak ettiğimizi düşünmüyorum” dedi.

Eşinin en kötü özeliğinin çok konuşması olduğunu söyleyen Meral, “çocuklarına karşı eli çok açık, hakkını yiyemem onları yedirir, içirir, gezdirir” dedi. Meral eşi ile aralarındaki ilişkinin askerlik usulü olduğunu da sözlerine ekledi.

Yalçın eşinin sözleri üzerine, “kendisine vakit ayırmaktan bana ve çocuklarına vakit ayırmıyordu.2 yıldır tarlaya gelip yardım etmedi.

Açtığı sosyal medya hesabına kendi kızlık soyadını yazdı” demesi üzerine Meral çılgına döndü. Meral açtığı hesapla ilgili, “kocam bana, benim soyadımla bir şey yapamasın deyince bende kendi kızlık soyadımı kullanarak hesap açtım” dedi.

Esra Erol’a geçtiğimiz salı günü estetik yaptırdıktan sonra evi terk ettiği iddia edilen Meral katıldı. Meral'i karşısında gören Yalçın ise şaşkınlığını gizleyemedi. 20 gündür çocuklarını görmeyen 26 yaşındaki genç kadın, yaşadığı her şeyi tek tek anlattı.

Öte yandan Meral, Yalçın için daha önce uzaklaştırma kararı aldırdığını da belertti. Kocasının 1 senedir kendisini değiştiğini söylemesi üzerine Meral, “şimdi ben sana soruyorum!

Ben sana 15 yaşında geldim, sen benim ailem seni böyle kabul etmez dedin diye sırf sana kadınlık yapmak için ailenin istediği gibi giyinmeye başladım. Ben sana itiraz bile etmedim” dedi.

Canlı yayına katılan Meral ise programa yüzleşmek için geldiğini belirterek, “Ben sürekli gözyaşı döküyorum. Ben bu anı çok bekledim." diye konuştu.

Karısının sözleri üzerine konuşan Yalçın Okur, "madem sana yıllarca ben mutluluk vermedim sen neden 3 tane çocuk yaptın" diye cevap verdi.

Evi neden terk ettiği iddia edilen Meral ise evi terk etmediğini ailesinin yanına gittiğini belirtti. Yaşadığı olayı detaylı şekilde anlatmaya başlayan Meral Okur eşini suçladı. Meral, "Ameliyat oldum.

Doktor bana 1-2 ay boyunca ağırlık kaldırmayacaksın dedi. Benim eşim gurbete gitti aramızda da hiçbir şey yoktu. Ben bir gün aradım dedim ki; 'kardeşimin sevgilisiyle tanışmak istiyorum, çok da bunaldım onlarla tatile gidebilir miyim' diye sordum.

'İzin vermesem tavır yapacaksın git” dedi. Sen izin verdiysen verdin neden arkamdan annemi arıyorsun. Arkasında bir şey arıyorsun" dedi.

Yaşadıklarından bunaldığını belirten Meral Okur, "Ben yaşananlara çok sinirlendim senin çenene katlanamam ben. Gezmeye gideceğimi söylüyorum, kıyafet alıyorum laf ediyorsun, her şeye konuşuyorsun. Ben, bu şekilde yaşamak istemiyorum." diye konuştu.

Yalçın karısı için canlı yayında gözyaşı dökmüştü ancak Meral’in söyledikleri herkesi şoke etti. Kendisine sevgi göstermediğini belirten Meral Okur, "Kadınlardan sevgi dileniyorsunuz.

Ben senden çok sevgi dilendim. 15 yaşından beri sevgi dileniyordum. Ben hamileydim sen beni tekme tokat dövdün." dedi.

Milliyet

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 81 ildeki marketler ondan satın alıyor! Türkiye'de bir ilki başardı