Esti gürledi!

Şükrü Saracoğlu'nda Mönchengldbach karşısında alınan farklı yenilgi Aykut Kocaman'ı kızdırdı. Tecrübeli hoca, “Büyük hayal kırıklığına uğradım. Bu formayı giyen herkes, ağırlığını taşımalı” diyerek oyuncularını haşladı

08 Aralık 2012, Cumartesi 12:39
A A
Esti gürledi!

Hafta ortası olması ve grup liderliği garantilendiği için prestijden başka önem taşımamasına karşın Mönchengladbach maçına koşan 30 bine yakın taraftarın önünde alınan farklı mağlubiyet, teknik direktör Aykut Kocaman’ın tepesini attırdı. Zorlu maçları düşünerek asları dinlendirip, fazla şans bulamayan oyuncularını sahaya süren tecrübeli oyuncu, onlardan beklediği verimi alamayınca kızdı. Dün gerçekleştirilen antrenman öncesi oyuncularıyla kısa bir toplantı yapan Kocaman’ın, “Sizlerden böyle kötü bir oyun beklemiyordum. Büyük hayal kırıklığına uğradım. Burası Fenerbahçe kulübü, herkes giydiği bu formanın ağırlığını taşımalı. Kimseden umut veren bir oyun göremedim. Bu futbol bize hiç yakışmadı. Bir an önce kendinizi toparlayın” diyerek oyuncularını sert şekilde uyardığı belirlendi. Bu arada yedeklerin bu kötü performansı sonrası, Kocaman’ın devre arasında kadroyu takviye etme düşüncesinin iyice pekiştiği öğrenildi.

3 kulvarda birden verilen mücadelede başarılı olmak için kadronun kaliteli oyuncularla takviye edilmesi gerektiğini düşünen Fenerbahçe Teknik Direktörü’nün, yöneticilere alınmasını istediği oyuncularla ilgili bir rapor vereceği belirlendi.

Yusuf Dursun/Fanatik

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Harikasınız kızlar!