Etiketli tacizci kamerada

İstanbul Bağcılar'da daha önce görülmemiş taciz olayı güvenlik kameralarına yansıdı. Markete alışveriş bahanesiyle giren bir adam üzerinde 'Tanışalım' ve cep telefonu numarası yazılı etiketi kadınların sırtına yapıştırırken kameralara yakalandı

03 Temmuz 2016, Pazar 11:51
A A
Etiketli tacizci kamerada

Bağcılar’da bulunan bir markette alışveriş bahanesiyle gelen zanlı, bir süre reyonları gezdikten sonra kasa bölümünde sıra bekleyen kadınlara yaklaştı. Burada para ödeyen kadınların yanına gelen adam, üzerinde cep telefonu numarası ve ’Tanışalım’ ifadesi bulunan etiketi el çabukluğuyla kadınların sırtına yapıştırdı. Zanlı, daha sonra gözden kaybolurken, sırtlarında notu gören kadınlar şaşkınlık yaşadı.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde şüpheli kişi markette bir süre geziyor. Daha sonra kasaya gelen tacizci ilk olarak bir kadının yanına yaklaşıyor. Adam fark edilme korkusuyla kadından uzaklaşıp alışveriş yapıyormuş gibi davranıyor. Kalabalıktan yararlanan tacizci, kasada bulunan kadın müşterilerin üzerine etiketleri yapıştırıyor. Şüpheli daha sonra marketten hızla uzaklaşıyor.

 

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer46427","46427","201607","46427-.jpg","1", "0","'Sticker'lı tacizci kamerada");İHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...