'Ev hediye ederlerse hayır demem'

Ocak ayında Türkiye'ye dönecek olan oyuncu Meryem Uzerli hakkında çıkan iddialara yanıt verdi

08 Kasım 2014, Cumartesi 14:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ocak ayında Türkiye'ye dönecek olan oyuncu Meryem Uzerli, hayranlarına müjdeyi verdi.

"Ocak ayından itibaren Türkiye'de olacağını da ifade eden Uzerli, "Ben yine bir dizide rol alacağım Ocak ayından itibaren ama ne zaman yayınlanacak bilmiyorum. Bunu zaman gösterecek. Galiba Nisan'dan itibaren yayınlanacak ama tam olarak bilmiyorum. Ama eski arkadaşlarımla çalışacağım yine. Her şey gizli olduğu için çok fazla bir şey söyleyemem.

"Bir buçuk sene çalışmadım artık oyunculuk hissi büyüyor. Son projeden son çok uzun bir araya ihtiyacım olduğunu düşündüm. Yine oyunculuğumu yapmak istiyorum, içindeki enerjiyi patlatmak istiyorum ve öyle yapacağım. Sürpriz" dedi.

"Anlaşma yaptığı Dubaili kanalın patronları tarafından kendisine ev hediye edildiği iddiası ise Uzerli'yi güldürdü: "Bugüne kadar kimse bana ev hediye etmedi ama etmek isterlerse 'hayır' demem yani. Bu haberler doğru değil. Berlin'e yatırım yaptığım da doğru değil.Sadece Lara'yla yaşadığım evim var, o kadar. Arabam bile yok. Bir bisikletim var, ona biniyorum. Sırf haber yapmak için haber yapıyorlar. Bana ne ev hediye ettiler ne de yatırımım var" dedi. (CnnTürk)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Birkan Sokullu: Karar alırsak söylerim