Evander Holyfield: Mike Tyson iyi ki kulağımı ısırmış

“The 3 Point Conversation” adı altında üçüncü kez ringe çıkacak olan Mike Tyson ve Evander Holyfield şimdiden ortamı ısıtıyor. Daha önce Mike Tyson 'kulak ısırma' olayıyla ilgili konuşmuştu. Şimdi de Evander Holyfield fikirlerini açıkladı. 1997 yılında yaşanan ve dünya spor tarihine geçen olayın iki kahramanı, 23 sene sonra bile o anı net hatırlıyor.

03 Haziran 2020, Çarşamba 14:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

1997 yılında Evander Holyfield ile karşılaşan Tyson, ne olduysa 3. raund'ta rakibinin kulağını ısırarak koparmıştı. Dönemin yönetim kurulu Tyson'a 3 milyon dolar para cezası verip bokstan uzun süre men etmişti.

23 sene sonra konuyla ilgili ilk konuşan Tyson olmuş ve, "Birinin kulağını ısırdım ve bu olay sayesinde aldığım cezadan çok daha fazla kazandım. Kulağa çılgınca geliyor değil mi?" demişti.

Tyson'ın bu şaşırtıcı açıklamasının ardından Hoylfield, daha şaşırtıcı bir açıklama yaptı. Holyfield, "Yaşanan olay beni şu an rahatsız etmiyor. Tabii o an büyük bir acı hissetmiştim ama yaşandığı için mutluyum diyebilirim. Hatta iyi ki kulağımı ısırmış. Çünkü bu sayede affetmenin ne demek olduğunu konuşabiliyoruz. Eğer birisi evinize izinsiz girerse siz, ‘Acaba ben onun evine nasıl girerim?’ diye düşünmezsiniz.


Ayrıca Mike Tyson’ın ne kadar donanımlı olduğu da tam anlaşılamıyor. Herkes onu deli sanıyor ama bildiğiniz üzere kendisi şu anda bir iş insanı. Yaşlandığınız zaman eski çılgınlığınız kalmıyor" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Muhammed Ali ölümünün 4. yıl dönümünde de unutulmadı