Evde kalırken, sevdiğinizle ilişkinizi güçlendirecek 5 aktivite

Sevdiğiniz kişi aynı zamanda yol arkadaşınızdır. Partnerinizle bir takım oyuncusu gibi vakit geçirmek, ilişkinizin güçlenmesini sağlayabilir. Bu durumda bazı aktivitelerden geri durmamak gerekiyor. İşte size partnerinizle bağınızı güçlendirmenizi sağlayacak 5 aktivite...

27 Nisan 2021, Salı 09:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- OYUN OYNAYIN

1- OYUN OYNAYIN

2 kişilik masa oyunları, evde partnerinizle eğlenmenin en etkili yollarından biridir. Masa oyunları biraz dikkat biraz özenle yeni şeyler inşa edebileceğiniz ve başardıkça birlikte olmaktan zevk alacağınız aktivitelerdir. Ancak birbirinize karşı rakip değil, takım olduğunuzu unutmayın. Puzzle ve jenga gibi oyunlar çiftler için oldukça idealdir.

2- BİLGİSAYAR OYUNLARI OYNAYIN

Masa oyunlarının haricinde bir de bilgisayar oyunlarını deneyebilirsiniz. İkiniz de bilgisayar oyunları oynamayı seviyorsanız, evde kaldığınız zamanlarda bundan daha iyi bir fikir olamaz. Hatta sevmiyorsanız bile sınırsız oyun seçeneklerinden mutlaka zevkinize göre birini bulabilirsiniz. Birlikte iyi bir takım olmak için hayatın yansıması aynı zamanda stres atmanızı sağlayan oyunları mutlaka listeye yazmalısınız.

3- AYNI PİJAMA TAKIMINDAN GİYİN

3- AYNI PİJAMA TAKIMINDAN GİYİN

Birbirinize benzer renklerde ya da tamamlayıcı sloganlarla aşkınızı ifade edin. Bir olduğunuzu, iyi bir takım olduğunuzu gösteren pijamalar birbirinize olan etkileşiminizi artırır.

4- ÇİFT ETKİNLİKLERİ YAPIN

Etrafınızda iyi anlaşabildiğiniz bir çift daha varsa bunu fırsata çevirebilirsiniz. Partnerinizle de komşularınızla da bağlarınızı kuvvetlendirecek, sessiz sinema, şans oyunları gibi aktiviteler yapın. Hem birlikte iyi şeyler başardığınızı gördükçe ertesi güne motivasyonunuz da artar.

5-BİRLİKTE YEMEK YAPIN

5-BİRLİKTE YEMEK YAPIN

Yemek yapmak her ne kadar zahmetli olsa da, çift olarak bu zorluğun üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Denemek istediğin bir yemeği seçin, birlikte markete gidip ihtiyacınız olan malzemeleri alın. Yine birlikte mutfağa geçin ve iş bölümü yaparak yemeği pişirin. Hem eğleneceksiniz hem de karnınız doyacak :)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Beden de ruh da acı çekiyor! Aşk acısı bizi nasıl etkiler?