Evde kitap okumayı keyfe dönüştürün

Evde kitap okumayı keyfe dönüştürün

Havaların soğumasıyla birlikte evlerde geçen zaman da artıyor. Özellikle kitap kurtları çoğu zamanını evdeki en rahat köşede kitap okumakla geçiriyor. Buka, sonbahar aylarında evlerde sıcacık kitap okuma köşeleri yaratmak isteyenlere birbirinden farklı koltuk önerileri sunuyor. Siz de tercih edeceğiniz bir kanepe ya da koltukla özel okuma köşesi yaratabilir ve bu köşeyi farklı aksesuarlar yardımıyla dinlendirici ve şık bir alan haline getirebilirsiniz

20 Eylül 2018, Perşembe 13:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yaz mevsiminin sona ermesiyle evlerde geçirilen süre uzamaya başlarken, kitap severlerin rahat edeceği köşeler daha da önem kazanıyor. Özellikle okuma sırasında rahat ettiren, konfor sağlayan ergonomik koltuk ve kanepe seçimi kitap severlerin dinlenmesini de sağlıyor. Buka, rahatına düşkün ve okumayı keyfe dönüştürmeyi isteyenler için Linen, Nest ve Avola kanepeleri öneriyor. Gün ışığından yararlanabileceğiniz alanlarda konumlandırmayı tercih edeceğiniz kitap okuma köşelerinde, gece de aynı keyfi yaşamak için ayaklı aydınlatmalar tercih edebilirsiniz. Loş bir atmosfer kitap okurken hem gözünüzü yormayacak hem de okuma köşenizin daha estetik görünmesini sağlayacak.

SİZE AİT HUZURLU BİR KÖŞE

Rahatlıktan ve konfordan yola çıkılarak tasarlanan Linen, kitap keyfini evde yaşamak isteyenler için ideal bir alternatif olacak. Yumuşak oturumlu minderleriyle geniş oturma ve rahat uzanma alanı yaratan Linen, adeta içine gömüleceğiniz rahatlıktaki minderleriyle, dinlenirken kitap okumayı konforlu bir hale dönüştürüyor. Linen farklı ölçü alternatifleriyle de her eve uyum sağlayabiliyor. Sadelik ve fonksiyonellik düşüncesine dayanarak, sakin ve huzurlu iç mekanlar oluşturmak için tasarlanan Nest; ölçü, model ve değişen yapısıyla okuma sevdalıların tercih edeceği bir tasarıma sahip. Buka’nın sade hatları ve derin oturumuyla estetik ve ergonomiyi bir araya getiren bir diğer kanepesi ise Avola. Modern metal ayakları ve değiştirilebilir kılıflarıyla okuma köşelerinde istenilen havanın yaratılmasını mümkün kılan Avola kanepe üzerinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Görüntülü sohbet aşk için yeter mi? Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz soruları cevaplıyor (3 Ağustos 2021)