Evde size kolaylık sağlayabilecek 8 alet

Evde günlük işleri yaparken çok fazla zaman harcamak ve yorulmak istemiyorsanız bu listedeki aletler tam size göre.  

15 Ocak 2018, Pazartesi 13:50
A A

Evi temiz ve düzenli tutmak çoğu zaman çok vakit alabilir. Bu temizliğe cilt bakımı da dahil. Şimdi göreceğiniz aletler, size hem vakit kazandıracak hem de işlevselliği sayesinde hayatınızı kurtaracak.

ÇOCUKLAR İÇİN DUŞ BAŞLIĞI

ÇOCUKLAR İÇİN DUŞ BAŞLIĞI

Çocuklar için tasarlanmış bu başlık çocukların gözlerine şampuan kaçmasını önlemek içindir. Bu sayede hem çocuklar hem de ebeveynler mutlu.

LAVABO SAÇ TEMİZLEYİCİSİ

LAVABO SAÇ TEMİZLEYİCİSİ

Dünyadaki birçok insanın ortak sorununa çözüm olan bu alet gerçekten bir mucize. Kadınların dökülen saçlarıyla evinizin her yerinde karşılaşabilirsiz. Hele bu saçlar lavaboların tıkanmasına neden oluyorsa durum sizin için çok kötüdür. Ancak bu mükemmel aletle lavaboları tıkayan saçları kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

TIRAŞ ÖNLÜĞÜ

TIRAŞ ÖNLÜĞÜ

Kimi zaman erkekler kadınların saçlarının dökülmesinin intikamını tıraş olurken her yeri tüy yapmalarıyla alıyorlar. Bunu önlemek içinde gördüğünüz önlük tasarlanmış.

AYAK NUMARASI ÖLÇER

AYAK NUMARASI ÖLÇER

Bu ölçer ile çocuklarınızın ayaklarının büyümesini yakından takip edebileceksiniz.  

KÖPEK SELFİE ÇUBUĞU

KÖPEK SELFİE ÇUBUĞU

Eğer bir köpeğiniz var ve onunla harika fotoğraflar çekinmek istiyorsanız. Fakat köpeğiniz asla kameraya bakmıyorsa bu selfie çubuğu tam size göre.  

EVCİL HAYVANLAR İÇİN ARKA KOLTUK KILIFI

EVCİL HAYVANLAR İÇİN ARKA KOLTUK KILIFI

Bu kılıf sayesinde arabanızı hayvanınızın kıllarından, salyalarından, patisindeki çamurlardan koruyabileceksiniz.  

PELVİK KAS EGZERSİZİ

PELVİK KAS EGZERSİZİ

Bu kompakt ve kullanımı kolay egzersiz aleti ile uyluklarınız, kalçalarınız ve hatta kollarınızdaki kaslarınızı çalıştırma fırsatınız olacak. Hem erkekler hem de kadınlar için uygun olan bu alet ayarlanabilirdir.  

KATLANABİLİR SEHPA

KATLANABİLİR SEHPA

Bu oldukça hafif, yer kaplamayan ve güzel sehpa mutlaka her evde bulunmalı. İstenildiğinde sehpa, tabure, masa olabilen ve hiç yer kaplamayan bu tasarımı hemen bulup almalısınız.  

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.