Evdeki boş alanları dekore etme yöntemleri

Özellikle evde vakit geçirmeye başladığımız bugünlerde birçok kişi ev dekorasyonunda küçük veya büyük çaplı değişimler yapmaya başladı. Fakat evde bazı alanlar var ki, nasıl dekore edileceği konusunda tereddütte bırakıyor. Evdeki boş alanları dekore etmek için fikir arıyorsanız haberimize göz atın.

09 Haziran 2020, Salı 09:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Evin girişi

Evin girişi

Birçok kişi evin girişini bol eşyalarla doldurarak güzel bir görünüm yakalamaya çalışır. Aslında bilinenin aksine, evin girişi ne kadar ferah olursa o kadar güzel bir görünüm elde edilmiş olur. 


Gömme bölümler

Gömme bölümler

Gömme bölümleri sadece gömme dolaplarla değerlendirmek doğru bir yöntem değil. Eğer gömme bölümünüz dolap yaptırılacak kadar büyük değilse, ufak bir masa ve sandalyeyle okuma köşesi elde edebilir, şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.


Küçük balkonlar

Küçük balkonlar

Artık günümüzde birçok balkon küçük ebatlarda yapılıyor. Bu nedenle çoğu balkon boş bırakılıyor. Balkonları boş bırakmak yerine ufak sandalye ve sehpalarla dekore edebilir, yeşil çiçeklerle ferah bir görünüm yakalayabilirsiniz.


Kullanışlı minderler

Kullanışlı minderler

Sportif bir eve sahipseniz oturma odanızda ya da yatak odanızda bulunan boş alanları minderlerle değerlendirin. Böylece hem boş alandan kurtulmuş olacaksınız hem de oldukça şık bir görünüm elde edeceksiniz. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Orkideniz neden çiçek açmıyor?