Eve terastan girmeye çalıştı, düşüp öldü

Bursa'nın merkez Yıldırım İlçesi'nde, dün gece alkol aldıktan sonra anahtarını unuttuğu için evine terastan girmeye çalışan 50 yaşındaki İsmet Arslan, apartman boşluğuna düşerek yaşamını yitirdi

A A
Eve terastan girmeye çalıştı, düşüp öldü

Olay, merkez Yıldırım İlçesi Duaçınarı Mahallesi Ender Sokak’ta meydana geldi. Bir süre önce eşinden boşanan ve yalnız yaşayan İsmet Arslan, dün gece dışarıda alkol aldıktan sonra evine döndü.

Marangozluk yaparak geçimini sağlayan İsmet Arslan, iddiaya göre, evinde alkol almayı sürdürdü. Bir süre sonra dışarıya çıkan Arslan, anahtarı kapı üzerinde unuttuğu için eve giremedi. Bunun üzerine üç katlı binanın terasına çıkarak, üst katta bulunan evine girmeye çalışan Arslan, bastığı kiremitin kırılması sonucu 7 metre yükseklikten beton zemine düştü. İsmet Arslan, olay yerinde hayatını kaybetti.

Arslan’ın cesedi bu sabah komşuları tarafından apartman boşluğunda bulundu. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polisler, çilingir yardımıyla Arslan’ın evin kapısını açtı. Çok sayıda boş içki şişesi bulunan evde, anahtarın kapının iç kısmında olduğu ve televizyonun çalıştığı görüldü.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Türkiye 2014'e nasıl girdi?