'Evet' cevabı garantili 10 muhteşem evlenme teklifi fikri

Evlenme teklifi fikirleri, erkeklerin en çok akıl danıştıkları konulardan biri olabilir. Evlenme teklifi etmek her ne kadar son yıllarda bir sektöre dönüşmüş olsa da, tüm organizasyonu kendiniz yaparak sevdiğiniz kadını daha da fazla etkileyebilirsiniz. Evlenme teklifi fikirlerine açıksanız, 'evet cevabı garantili 10 evlenme teklifi fikri listeledik.

03 Eylül 2020, Perşembe 16:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 Kumsalda güneş batarken

Kumsalda güneş batarken

Bir kumsal hayal edin… Tertemiz denizde dalgalar ağır ağır kıyıya vuruyor. Ufukta güneş yavaş yavaş batıyor. Manzaranın zaten kendisi bu kadar romantik iken, burada yapacağınız evlilik teklifinizden daha romantik ne olabilir ki? Ufak bir ateş, güzel bir battaniye ve bu mutlu anınızı kutlamak için hazırda bulunan bir şişe şampanya ile bu anları hayatınız boyunca hatırlayacağınıza eminiz. Ege ve Akdeniz sahilleri biçilmiş kaftan…

Sinemada

Sinemada

Eğer sevgiliniz tam bir sinefil ise, ona evlilik teklifi etmek için sinemadan daha iyi bir yer bulamazsınız. Uzun zamandır görmek istediği bir film için sinema salonunu kiralayabilirsiniz. Bu çok abartılı daha sade bir şey yapmak istiyorum diyorsanız, sinema yönetimiyle konuşup filmin sonunda sizin için bir teklif cümlesi göstermelerini isteyebilirsiniz.

 Drone ile

Drone ile

Öncelikle bu evlilik teklifini gerçekleştirmek için 3 şeye ihtiyacınız var. Geniş bir açık alan, drone ve onu ustalıkla kullanan bir kişi. Sevgilinizle zaman geçirirken, hiç beklenmedik bir anda bir drone gökyüzünden size doğru gelse ve altında minik bir yüzük kutusu bağlı olsa! Sevdiğinizin şaşkın bakışları altında, siz gelen drone'un altındaki kutuyu alıp, dizlerinizin üzerinde "Benimle evlenir misin" deseniz! 

 Onu kamp yapmaya ikna edin

Onu kamp yapmaya ikna edin

Öncelikle çevrenizde güzel bir orman ve kamp alanı bularak organizasyonunuza başlayabilirsiniz. Daha sonra sevgilinizi unutulmaz bir hafta sonu kampı için ikna etmeniz gerekecek. Ancak siz daha önceden kamp alanında bir takım çalışmalar yaparak romantik bir alan hazırlamalısınız. Mesela güzel çiçekler ve romantik mumlar ve ışıklarla orayı düzenlemelisiniz. Güzel yemekler ya da atıştırmalıklar ile masanızı kurmalısınız. Ya da tüm bunlar için en yakın arkadaşlarınızda yardım almalısınız. Daha sonra sevgilinizle birlikte kamp alanına doğru yola çıkabilirsiniz. Kamp alanına geldiğinizde sevgiliniz ormanın içinde ya da sahile yakın bir yerlerde ışıl ışıl parlayan bu kamp alanını gördüğü zaman gözlerine inanamayacak. Önce güzel bir müzik eşliğinde yemeğinizi yiyerek o unutulmaz akşamınıza başlayabilirsiniz. Daha sonra akşamın ilerleyen saatlerinde yavaş yavaş konuyu evliliğe getirip, sevgilinize unutulmaz bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Bu güzel evlenme teklifinden sonra geceyi yıldızların altında geçirmek de ayrı bir keyif olacak…

 Yüzüğü matruşkaların içine saklayın

Yüzüğü matruşkaların içine saklayın

Teklifi edeceğiniz mekan kadar yüzüğü verme şekliniz gibi detaylar oldukça önemlidir. Sevgilinizin matruşka bebeklerin içine koyduğunuz yüzüğü bulmasını izlemek, oldukça eğlenceli, farklı ve sevimli bir anı olabilir. Son kutu açıldığında diz çökmeyi unutmayın!

  Tek ihtiyacınız bir kitap

Tek ihtiyacınız bir kitap

Eğer edebiyatla ilgilenen bir çiftseniz, evlilik teklifi önerileri arasından tercih edebileceğiniz bir seçenek! Sizin için anlamlı bir kitaba yapacağınız bir oyuğun içerisine koyacağınız yüzük, sevgiliniz için unutulmaz bir sürpriz olacaktır. Bu kitaba sizin hikayenizi veya ona dair yazdığınız şiirlerinizi de ekleyebilirsiniz.

Piknikte

Piknikte

Çimlerin üzerinde, ağaçların arasında, kuş seslerinin içinde “evet” demeyi kim istemez? İçinde biraz içecek, biraz meyveyle küçük bir piknik sepetini yanınıza alın ve sakin bir parka, bahçeye doğru yola çıkın. Filmlerden fırlamış gibi bir evlilik teklifi sizi bekliyor!


 Klasikten şaşmayın

Klasikten şaşmayın

Klasikleşmiş bir öneri olsa da, beraber vakit geçirmeyi seven çiftler için mükemmel bir seçenek olabilir. Hiç gitmediğiniz, güzel bir atmosfere sahip lüks bir restoran, harika bir evlenme teklifinin başlangıcı olabilir. Aynı zamanda o gün yediğiniz yemeklerden tatlılara kadar her detayı hafızanızın bir köşesine not alın! Bu ileride yaşayacağınız yıl dönümlerinizde, bu büyüleyici atmosferi yeniden oluşturmanızı sağlayacaktır. O güzel anınızı yeniden, yeniden ve yeniden yaratabilirsiniz.

 İlk günü yeniden canlandırın

İlk günü yeniden canlandırın

İlk randevunuz nasıldı? Nerede görüşmüştünüz, neler yapmıştınız? O gün neler yaptığınızı tekrar canlandırarak, bu sefer sonunda evlilik teklifi etmeye ne dersiniz? Bizce bu hem nostaljik hem yaratıcı fikir sevgilinizi ve sizi çok mutlu edebilir ve ileride çocuklarınıza anlatacağınız harika bir anıya dönüşebilir.

 Durup dururken, sokakta

Durup dururken, sokakta

Mesela sevgilinizle yapacağınız sıradan bir yürüyüşün tam ortasında bir anda, daha önceden organize ettiğiniz arkadaşlarınız ellerinde evlilik teklifi yaptığınız pankartlar ve konfetilerle belirse sevgiliniz buna nasıl bir tepki verirdi? 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pandemiyle hayatımıza giren yeni kavram : Karantina flörtü