Evin tüm bayram ihtiyacı Hepsiburada’da

Evin tüm bayram ihtiyacı Hepsiburada’da

E-ticaretin lider platformu Hepsiburada; kıyafetten çikolataya, kahveden kolonyaya kadar tüm bayram ihtiyaçlarını siparişin verildiği gün müşterilerine ulaştıracak. Son dakikaya kalan bayram ihtiyaçları, arife günü ve bayramın ikinci gününden itibaren tüm hafta boyunca teslim alınabilecek

22 Haziran 2017, Perşembe 15:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
30 kategoride 4,5 milyon ürün çeşidi ve 10 milyon ürünle (SKU) Türkiye’nin lider e-ticaret platformu olan Hepsiburada, her bayram olduğu gibi bu bayramda da müşterilerine özel fırsatlar sunuyor. Bayramı evinde geçirmeyi planlayan ancak bayram öncesi telaşı nedeniyle alışverişi son dakikaya bırakanları düşünen Hepsiburada, tüm ihtiyaçları bayram günlerinde bile kapıya getirecek.


TÜM BAYRAM ÜRÜNLERİ TEK NOKTADA


Hepsiburada aynı zamanda, web platformunda yaptığı düzenleme ile müşterilerinin sayfalarda bayrama özel ürünleri bulmasını kolaylaştırıyor. Bayrama özel oluşturulan sayfalarda ürünlere rahatça erişilirken aynı zamanda müşterilerin ürünleri karşılaştırmasına da imkan sağlıyor. Hepsiburada iştiraki olan Hepsiexpress’in teslim edeceği ürünler; öğlene kadar verilen siparişlerde aynı gün, öğleden sonra verilen siparişlerde ise ertesi gün kapıya gelecek. Arife gününden itibaren bayramın ilk günü hariç tüm hafta boyunca geçerli olacak hizmet, Hepsiexpress’in kapasitesi dahilinde İstanbul’un 25 ilçesini kapsıyor. Müşterilerin uygulamadan faydalanabilmeleri için satın alma sayfasında yer alan “Bugün Teslimat” seçeneğini işaretlemesi gerekiyor.


75 TL DEĞERİNDE WORLD PUAN 


Hepsiburada, bayram alışverişi için puan fırsatı da sunuyor. 30 Haziran’a kadar Worldcard ile yapılacak harcamalar 75TL’ye kadar Worldpuan kazandırıyor. Hepsiburada müşterileri Worldcard aracılığıyla yapacakları 500 ile 999 TL arasındaki alışverişlerinde 25TL, 1.000TL üzeri alışverişlerde ise 50TL Worldpuan’a sahip olacak. Ayrıca Yapıkredi Cüzdan’a sahip olanlar 1.000TL üzeri alışverişlerde ek 25TL kazanacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren 'torba kanun teklifi' kabul edildi