Evinde misafir ettiği hemşehrisini bıçak ve maskeyle gasbetti!

İstanbul Küçükçekmece’deki evinde kalan hemşehrisini maske takarak gasbettiği öne sürülen Azeri uyruklu şüphelinin tutuklanmasına karar verildi.

10 Temmuz 2019, Çarşamba 14:31
A A
Evinde misafir ettiği hemşehrisini bıçak ve maskeyle gasbetti!

Yeni tanıştığı ve evinde misafir ettiği hemşehrisini maske takarak gasbettiği öne sürülen Azeri uyruklu şüpheli tutuklandı.

Halkalı’da iki ayrı gasp olayının aydınlatılması için çalışma yürüten Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, bölgedeki güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. Görüntülerden olaya karışan şüphelilerin kimliğini tespit eden polis, Azeri uyruklu Rüyal A.’yı (25) yakaladı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklandı.

SAÇ EKTİRMEK İÇİN GELMİŞ

Yapılan çalışmalarda, Rüyal A.’nın saç ektirmek için Türkiye’ye gelen yeni tanıştığı bir hemşehrisini evinde misafir ettiğini ve gece yarısı kendi evinde maske takarak bıçakla korkuttuğu hemşehrisinin parası ve cep telefonunu gasbettiği tespit edildi.

ZANLI, BAŞKA GASP OLAYLARINA DA KARIŞMIŞ

Şüphelinin 10 Haziran’da da yanındaki bir kişiyle kendilerini polis olarak tanıtarak 2 İran vatandaşının silah tehdidiyle gasbedilmesi olayına da karıştığı öne sürüldü. Polis gasp olayına karışan diğer zanlının yakalanması için çalışmasını sürdürüyor.

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...