Evinin 100 metre yakınında ölüsü bulundu!

Evinin 100 metre yakınında ölüsü bulundu!

Yalova'da iki ay önce kimseye haber vermeden evden ayrılan 77 yaşındaki Alzheimer hastası Ahmet Limon'un cesedi evinin 100 metre ilerisinde bulunan otluk alanda bulundu

30 Ekim 2015, Cuma 11:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yalova’nın Çiftlikköy ilçesine bağlı Dereköy’de yaşayan 77 yaşındaki Alzheimer hastası Ahmet Limon  iki ay önce erken saatlerde evden çıktıktan sonra bir daha dönmedi. Ailenin jandarmaya başvurmasından sonra Yalova AFAD ve MAG-DER’den yardım istendi.

İki çocuk babası Ahmet Limon’u bulmak için AFAD ekipleri köy çevresinde detaylı aramalara başladı. Köy civarında akar sular, ormanlık alanlarda yapılan çalışmalardan netice alınmazken, AFAD ve MAG-DER ekipleri çalışmalarını daha geniş bir alana yaydı. Sakarya’dan getirilen özel eğitimli köpeklerle yapılan aramalardan da bir sonuç çıkmadı. Yaklaşık 1 hafta süren aramalar şahsın bulunamaması üzerine sonlandırıldı.

Her şeye rağmen 77 yaşındaki Alzheimer hastası Ahmet Limon’dan ümit kesmeyen aile ise her yerde yaşlı adamı ararken acı haber geldi. Recep Tam adlı bir köylü yaşlı adamın yaşadığı evin 100 metre ilerisindeki bir otluk alanda çürümüş şekilde bir erkek cesedi buldu. Yapılan tespitlerde şahsın 2 ay önce evinden ayrılan ve bir daha da haber alınamayan Ahmet Limon olduğu tespit edildi. Şahsın cesedi ölüm sebebinin anlaşılabilmesi amacıyla Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

İHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tokat'ta 30 öğretmen karantinaya alındı, eğitime ara verildi