Eviniz küçük diye hiç üzülmeyin, avantajlarına odaklanın

Küçük evlerde yaşayanlar her zaman daha büyük evlerin hayaline kurar, evlerinin küçüklüğünden memnun değillerdir. Oysa küçük evlerde yaşamanın bazı avantajları da var. Gelin küçük evlerin olumlu yanlarına bir bakalım...

25 Ocak 2019, Cuma 14:17 Son Güncelleme:
A A
DEPOLAMA

DEPOLAMA

Küçük evlerde depolama çözümleri daha iyi uygulanır. Dar alanda eşyaları kullanabilmek için özel bölmeler, dolaplar, raflar, çekmecelerden faydalanırsınız. Bu da size az alanda çok yer sağlayabilir.

DERLİ TOPLU EVLER

DERLİ TOPLU EVLER

Küçük evlerde karman çorman bir görüntü, karmaşa yaşamamak için her zaman daha derli toplu olursunuz. Alan dar olduğu için bir şeyleri ortada, dağınık bırakma şansınız azdır. Bu da sizi daha tertipli kılar.

İSTENMEYEN MİSAFİRLERE SON

İSTENMEYEN MİSAFİRLERE SON

Küçük bir eviniz varsa misafir odanız olmama ihtimaliniz yüksektir. Çat kapı, habersiz gelen ya da görmek istemediğiniz misafirlerden kurtulmanın en kırıcı olmayan, kolay yolu budur.

TEMİZLİK KOLAYLIĞI

TEMİZLİK KOLAYLIĞI

Küçük evlerin temizliği daha kolay yapılır. Daha az zaman ve malzeme harcarsınız, daha az yorulursunuz.

AZALAN MASRAFLAR

AZALAN MASRAFLAR

Küçük evlerin masrafları da daha küçük olur. Elektrik, su, ısınma, dekorasyon ve temizlik masrafları hep daha düşük olacak, ekonominize katkı sağlayacaktır.

DAHA AZ VAKİT KAYBI

DAHA AZ VAKİT KAYBI

Küçük bir evde her işinizi daha çabuk halledersiniz. Temizlik daha kısa sürer, alışverişi daha azdır, aradığınız şeyleri daha rahat bulursunuz. Küçük ev size zaman kazandırır.

SAMİMİYET HİSSİ

SAMİMİYET HİSSİ

Küçük evlerin yarattığı samimiyet duygusu tartışılmaz. Küçük ve yaşam dolu bir ev her zaman kocaman ama ruhsuz bir evden daha sıcak, samimi ve sevimli görünür.

DOĞA VE ÇEVREYE YARAR

DOĞA VE ÇEVREYE YARAR

İhtiyacımız olandan büyük evlerde yaşamak doğaya, ağaçlara, havaya zarar vermek demektir. Daha çok beton, daha az ağaç, hava kirliliği gibi sorunlar yaşadığımız modern dünyada daha azla yetinebilmek sizi manevi olarak tatmin edeceği gibi gözle görülür faydalar da sağlar.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayat kurtaran pratik bilgiler