Evinizde yeni yıl ruhunu yaşatan dekorasyon önerileri

Evinizde yeni yıl ruhunu yaşatan dekorasyon önerileri

Yeni yıl ruhunu evinize taşımak ve dekorasyonunuzda neşeli değişiklikler yapmak istiyorsanız işte tasarımcı ve iç mimar Nihat Yıldız'dan dekorasyon önerileri...

26 Aralık 2018, Çarşamba 09:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yeni yıla sayılı günler kala nereye baksak yılbaşı konseptine ait parçalara rastlıyoruz. Siz de yılbaşı ruhunu seviyor, süslerine bayılıyorsanız bu önerilere göz atabilirsiniz.

Yılın en sevilen zamanına sayılı günler kala caddeler, sokaklar, alışveriş merkezleri ve mağazalar ışıl ışıl... Peki, en çok vakit geçirdiğimiz evlerimize, kafelerimize ve kuaför salonlarımıza yılbaşı ruhu katmak için neler yapabiliriz?

YENİ YIL RUHUNUN OLMAZSA OLMAZI: YILBAŞI AĞACI

Yılbaşının vazgeçilmezi yeni yıl ağaçları olmazsa olmaz. Bu sene gerçek boyutlarındaki yılbaşı ağaçlarının yanı sıra minyatür boyda olanlar da öne çıkıyor. Kar görünümü verilmiş veya ışıklandırılmış küçük yeni yıl ağaçlarından birkaç tane alarak evinizin, kafenizin, ofisinizin en güzel köşesinde sergileyebilirsiniz.

MİSAFİRLERİNİZİ YENİ YIL ÇELENKLERİ İLE KARŞILAYIN

Yılbaşı akşamı misafirlerinizi yapay yeni yıl çelenkleri ile karşılayabilirsiniz. Artık bu hoş dekoratif objelerin sadece kapılarda değil, orta sehpalarda, duvarlarda ve sofralarda da kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu çelenkler, ortalarına yılbaşı ağacı süsleri veya birkaç mumluk konularak çok hoş bir dekoratif görünüm sağlayabilir.

AHŞAP DETAYLAR İLE YILBAŞI RUHUNU YAKALAYIN

Kırmızı ve yeşil ağırlıklı objelerin yanı sıra bu sene ahşap detaylar da yeni yıl dekorasyonunun bir parçası haline geldi. Ahşap mumluklar, ahşap sofra eşyaları ve duvar süsleri hem zarif hem de doğal bir dekorasyon isteyenler için uygun olacaktır.

LED LAMBALAR İLE YILBAŞI RUHUNU FAZLASIYLA YAŞAYIN

Aydınlatma elbette ki yılbaşı gecesinin vazgeçilmezlerinden birisidir. Yeni yıl havasını evinizin, ofisinizin hatta güzellik salonunuzun herhangi bir bölümünde yaşatmak için çok çeşitli aydınlatma objeleri tercih edebilirsiniz. Örneğin, geyik ve yıldız temalı lambalar, minik masa aydınlatıcılar veya rengârenk ışıklı duvar süsleri yeni yıl ruhunu fazlasıyla yaşamanızı sağlayacaktır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Her mevsim elma suyu tüketmenin ipucu