Evinizdeki kötü enerjiden bu yöntemle kurtulun

Son yıllarda enerji temizleme yöntemleri popülerliğini sürdürüyor. Özellikle evdeki negatif enerjiyi ortadan kaldıran adaçayı, limon ve tuz gibi yöntemler birçok kişi tarafından deneniyor. İşte evinizdeki gerginliği azaltan o pratik yöntem...

13 Şubat 2019, Çarşamba 12:22 Son Güncelleme:
A A
Evinizdeki kötü enerjiden bu yöntemle kurtulun

Günlük hayatımızda yaşadıklarımızı pozitif veya negatif enerji ile ilişkilendirmeye çalışır kendimize göre yöntemler buluruz. Evde stresli ve agresif mi oluyorsunuz? Evde sürekli gerginlik ve tartışma ortamından şikayetçi misiniz?

Nazar ya da kötü enerji...Adına ne derseniz deyin eğer evde huzursuzluk hissediyor ve negatif bir tutum içerisine giriyorsanız o zaman bu sizin için mükemmel bir formül olacak.

TUZ VE SİRKE KARIŞIMI

Yorgun, kırılgan ve mutsuz hissetmeye başladığınız an üzerinizdeki bu negatif enerjiyi alanınızdan çıkartmak çok basit. Tuz ve sirke karışımı evinizdeki gerginliği, uykusuzluğu ve huzursuzluğu ortadan kaldırıyor.

TUZ VE SİRKE KARIŞIMI NASIL HAZIRLANIR?

Bu karışım ile evinize tekrardan huzur gelebilir ve yaşam kalitenize artabilir. İşte tuz ve sirke karışımının yapılışı...

 

Malzemeler:

 -1 bardak su

-1 tatlı kaşığı deniz tuzu

-1 çay kaşığı sirke

 Nasıl yapılır? 

-Bardağın 3’te 1'ini dolduracak şekilde tuzu ekleyin.

-Ardından yarısına kadar su koyun.

-Diğer kalan yarısına da sirke ilave edin.

-Bu karışımı evinizde görünmeyen bir noktaya koyun ve bir gün boyunca bekletin.

-1 gün boyunca bardağı hiç oynatmayın.

24 saat sonunda bardağınıza bakın ve bardak ilk anki gibiyse evinizde negatif enerji yok demektir. Fakat bardakta baloncuklar oluşmuşsa ya da görünümü değişmişse bu bulunduğunuz ortamda negatif enerji var anlamına gelir. Bu durumda yapmanız gereken bardağı bıraktığınız gibi bulana dek her gün aynı karışımı uygulamak. Bunun dışında negatif enerjiyi çeken bardağınızı her gün evinizin dışına bir yere dökmeyi ihmal etmeyin.

Aslında suyun renginde bir değişim varsa (kararma ve lekelenme gibi) hiç bekletmeden dökün ve yenileyin. Ama herhangi bir değişim yoksa ilk haftalarda bir kaç günde değişin daha sonra bunu rutin haline getirdiğinizde evinizde fazla negatif enerji eskisi kadar olmayacağı için daha uzun aralıklarla yenileyebilirsiniz.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak pratik çorba tarifleri