Evlat Kokusu 1. bölüm internet özel fragmanı!

Zeynep yıllar sonra oğlunu aramaya devam ediyor. Diğer tarafta ise küçük bir çocuğun yaşam ile olan savaşı var. Kader Zeynep ve oğlunu tekrardan bir araya getirecek mi? Evlat Kokusu 8 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00'de başlıyor! 

25 Şubat 2017, Cumartesi 13:51
A A
Evlat Kokusu, çaresizliğin sürüklediği bir günahın sonucu, dünyanın en zor seçimine zorlanan Zümrüt’ün, büyük sırrının gölgesinde iktidar için her şeye meydan okuyan Hünkar’ın, hayatını, kimseye aldırmadan hevesleriyle yöneten Cevahir’in, ‘bir gün mutlaka’ diyerek gün sayan Seher’in, hayatları ve kaderleri birbirlerine bağlı iki küçük çocuğun hikayesidir.

Kanal D ‘de çok yakında ekranlara gelecek olan Evlat Kokusu ‘nun ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Endemol Shine‘in yapımcılığını üstlendiği Evlat Kokusu’nun başrollerini Hande Soral, Barış Kılıç, Sedef Avcı, Murat Han, Yeşim Salkım gibi usta oyuncular paylaşıyorlar. Erol Özlevi’nin yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosu ise Endemol Shine Türkiye Yazı Grubu’na ait.Amsterdam’dan İstanbul’a uzanan bir fedakârlık öyküsü: Evlat Kokusuİşte Evlat Kokusu'nun internete özel fragmanı:
 

EVLAT KOKUSU'NUN KONUSU:


Amsterdam’da bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışan Zeyno, hayatında ilk kez âşık olduğu adamdan hamile kalır. Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir aile kuracaklarını sanan Zeyno, gerçek hayatın kendisi için yaptığı planlardan habersizdir. Zeyno’nun bir anlık öfkesi onu hayallerinden ve evladının kokusundan uzaklaştırırken, Akbaş Ailesi ile arasında koparılması imkânsız bir bağ oluşturur. Akbaş Ailesi ise enerji sektöründe Türkiye’nin en önde gelen ismidir.

Ailenin kendi içinde yaşadığı iktidar kavgaları dışında, aile fertlerinin eşleriyle ve çocuklarıyla yaşadığı sıkıntılar Akbaş’ların hayatını daha da zorlaştırır. Evlat Kokusu, büyük hayalinin altında ezilen gencecik masum bir kızdan, cesur, savaşçı ve acımasız bir genç kadına dönüşen Zeyno’nun hikayesidir. Evlat Kokusu, vicdanı ve mecburiyetleri arasında kalan, aşka dair umutlarını çoktan kaybetmiş Aslan’ın bir günde değişen hayatının ve kendisiyle savaşının hikayesidir.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.