Evlendikten sonra düşüşe geçen ünlüler

Hepsi evlendiğinde kariyerlerinin zirvesindeydi. Kimi televizyon, kimi dizi, kimi film, kimi de müzik dünyasının yıldızıydı. Ama evlilikleri onlara şans getirmedi. Evlendikten sonra hepsi kariyerinde düşüşü yaşadı. Birçoğunun evliliği de bitti. İşte evlenince popülaritesini ve kariyerini kaybeden ünlüler...

17 Kasım 2016, Perşembe 09:15 Son Güncelleme:
A A

Hepsi evlendiğinde kariyerlerinin zirvesindeydi. Kimi televizyon, kimi dizi, kimi film, kimi de müzik dünyasının yıldızıydı. Ama evlilikleri onlara şans getirmedi. Evlendikten sonra hepsi kariyerinde düşüş yaşadı. Birçoğunun evliliği de bitti. İşte evlennince popülaritesini ve kariyerini kaybeden ünlüler...

GÖKHAN ÖZEN-SELEN SEVİGEN

GÖKHAN ÖZEN-SELEN SEVİGEN

6 yıl önce evlendiler. İki de çocukları oldu. Gökhan Özen evlenmeden önce yılda bir kez albüm çıkaran, 'genç kızların sevgilisi' olan bir şarkıcıydı. Evlilik sonrası gençlerin ilgisi azaldı. Kariyerinde düşüş yaşadı. Üç yıl önce boşandılar. Nitekim boşanmalarında Gökhan Özen'in bu kariyer düşüşünün etkisinin olduğu iddia ediliyor.

EMRE ALTUĞ-ÇAĞLA ŞIKEL

EMRE ALTUĞ-ÇAĞLA ŞIKEL

Şarkıları ve yakışıklılığıyla pop dünyasının 'ikon' isimlerinden biri olan Emre Altuğ, Çağla Şıkel ile 2008'de evlendi. İki de çocukları oldu. Evlendikten sonra Emre Altuğ'un popülaritesi düştü. Şarkıları pek ilgi çekmedi. 2015'te Çağla Şıkel hakkında birtakım dedikodular yayılınca boşandılar. Çağla Şıkel ise evliliği süresince ve boşandıktan sonra kariyerinde hızlı bir yükselme sağladı.

YAĞMUR ATACAN-PINAR ALTUĞ

YAĞMUR ATACAN-PINAR ALTUĞ

Yağmur Atacan 'Doktorlar' dizisindeki rolüyle kariyerinin en üst seviyesindeydi. 2008'de Pınar Altuğ ile evlendi. Bir çocukları oldu. Bu evlilik Pınar Altuğ'a yaradı. Programlar yaptı, sosyal sorumluluk projelerinin aranılan ismi oldu. Yağmur Atacan ise oyunculuk kariyerini sonlandırdı. Şimdi yat alım-satım işiyle uğraşıyor.

KAAN GİRGİN-CEYDA DÜVENCİ

KAAN GİRGİN-CEYDA DÜVENCİ

1990'lı yıllarda dizilerde ve reklamlarda oynadığı rollerle yıldızı parlayan Kaan Girgin, 2000'de Ceyda Düvenci ile evlendi. Bu, onun ikinci evliliğiydi. Bir çocukları oldu ama 2002'de ayrıldılar. Evlendiği andan itibaren düşüşe geçen kariyeri boşandıktan sonra daha da aşağı indi. 2005'te üçüncü kez evlendiyse de bu da 2 yıl sürdü. Ceyda Düvenci halen dizilerin aranan oyuncusu. Kaan Girgin ise kameralardan uzak bir yaşam sürüyor.

NAZ ELMAS-EMRE KRAMER

NAZ ELMAS-EMRE KRAMER

'Haziran Gecesi' dizisindeki oyunculuğuyla büyük çıkış yakalayan Naz Elmas, 2014'ün son gününde Emra Kramer ile sürpriz bir şekilde evlendi. Evlilikleri sadece 6 ay sürdü. Ama bu 6 ay Naz Elmas'ın kariyerindeki düşüşü çok hızlandırdı. Bir zamanlar başrol oynayan Naz Elmas, şimdilerde dizilerde birkaç bölüm misafir oyuncu olarak yer alıyor.

TOLGA KAREL-GÜNAY MUSAYEVA

TOLGA KAREL-GÜNAY MUSAYEVA

Skandal olayların insanı oyuncu Tolga Karel, Azerbaycanlı manken-oyuncu Günay Musayeva ile 2011'de evlendi. O dönem 'Yaprak Dökümü'nde oynuyordu ve kariyerinin en üst seviyesindeydi. Evlendikten sonra oyunculuk anlamında aynı başarıyı sağlayamadı. Dizilerde oynasa da popülaritesi azaldı. Bir çocukları oldu. 2015'te boşandılar. Tolga Karel geçen yıl Dominik'te Sarah Scotti ile evlendi, piyasadan tamamen çekildi. Şimdi Amerika'da TIR şoförlüğü yapıyor.

HAKAN URAL-SİBEL CAN

HAKAN URAL-SİBEL CAN

1990'lı yılların 'evli, mutlu çocuklu' çifti... 1987'de evlendiler, 12 yıllık evlilikten sonra 1999'da boşandılar. İki çocukları oldu. Evlendikleri dönem Hakan Ural bir film yıldızıydı. Sibel Can ise sahnelerin assolisti... Sibel Can hala öyle. Hakan Ural bir programda sunuculuk yapıyor ama eski havası yok.

İSMAİL HACIOĞLU-VİLDAN ATASEVER

İSMAİL HACIOĞLU-VİLDAN ATASEVER

İkisi de çok popüler oyuncuyken 2010'da evlendiler. Bu evlilik İsmail Hacıoğlu'nun kariyerine yaramadı. Oynadığı bazı dizi ve filmler tutmadı. Vildan Atasever ise tam tersine yükseliş yakaladı. 2015'te boşandılar. İsmail Hacıoğlu, 2016'nın başında yeniden evlendi. Şu sıralar hiçbir projede yer almıyor.

METİN ŞENTÜRK-FULYA KALKAVAN

METİN ŞENTÜRK-FULYA KALKAVAN

Şarkıcı Metin Şentürk 2006'da Fulya Kalkavan ile evlendi. Evlendikten sonra 'En hızlı araba kullanan görme engelli' kategorisinde rekor kırsa da, müzik piyasasında düşüş yaşadı. Olaylı bir süreçten sonra çift 2014'te boşandı.Metin Şentürk özel gecelerde sahne alıyor ama eskisi gibi ilgi çekmiyor.

EMİNE ÜN-EMRE KINAY

EMİNE ÜN-EMRE KINAY

Mankenlikten dizi oyunculuğuna geçen Emine Ün, Emre Kınay ile 2004'te evlendi. Bir de çocukları oldu. Evlilikle birlikte Emine Ün'ün düşüşü başladı. Evlilikleri 2009'da olaylı bir şekilde bitti. Emine Ün'ün eşini aldattığı iddiaları çok konuşuldu. Emine Ün 2012'de Tolga Karakaş ile evlendi. Evliliği sürüyor ama kariyeri bitti. Emre Kınay ise hem tiyatro oyunları hem de dizilerdeki rolleri ile popülaritesini sürdürüyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yakınları Kate Holmes'un sağlığından endişe ediyor