Evlenir evlenmez boşanmak isteyen burçlar

Evlilik enine boyuna düşünülüp karar verilmesi gereken bir durum. Kimine göre bir ömür boyu sürmeli, kimine göre ise en ufak bir hatada yollar ayrılmalı... Bazı burçlar var ki, ikinci seçeneği hayat felsefesi haline getirmiş! Öyle ki, evlendikten sonra ne yaptıklarının farkına varıyor ve daha ilk yılı doldurmadan boşanma kararı alabiliyorlar. Partneriniz bu burçlardan biriyse sizin de biraz dikkatli olmanızda fayda var. İşte evlenir evlenmez boşanmak isteyen burçlar... / ÖZEL

16 Eylül 2021, Perşembe 11:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
DENGESİZ İKİZLER

DENGESİZ İKİZLER

Boşanmaya en yatkın burçlar arasında yer alan İkizler burcunun heyecanı hep diri tutulmalıdır. Flörtöz yapısıyla sevgililikte iyi olan İkizler, evlilikte o kadar da iyi olmayabilir. Evliliğin doğası gereği heyecan bir süre sonra düşüşe geçer. İkizler de bu düşüşten nefret eder ve boşanmak ister.

FEVRİ KOÇ

FEVRİ KOÇ

Koç burçlar ani inişli ve çıkışlıdır. Bir anda aşık olur, aşkını dolu dolu yaşar ve bir anda bu aşkı söner. Kendini bir anda nikah masasında bulan Koç burcu, daha 1 yılı dolmadan evlilikten istediği verimi alamadığını düşünür. Boşanma planları yapmaya başlar.

FİRARİ YAY

FİRARİ YAY

Yay burçları çevresinin gazına gelerek kendini bir anda nikah masasında bulabilir. Ancak evlilikte günler geçtikçe canı sıkılmaya, ne yaptığını anlamaya başlar. Yalnız kalma ihtiyacı duyan Yay burçları, evlilik hayatıyla birlikte bu ihtiyaçtan mahrum kalır. Yay burçları evlilik düzenine ayak uydurmakta zorlanır ve boşanmayı planlamaya başlar.

ÖZGÜR RUHLU KOVA

ÖZGÜR RUHLU KOVA

Özgür ruhlu Kova burçları için düzen aslında kaostur. Hayalindeki aşkı bulduğuna inanıp soluğu nikah salonunda alan Kova burçları, zamanla özgürlüğünün kısıtlandığını hissedebilir. Evlilik ekip işidir elbette gittiği yerleri eşine haber vermek zorunda! Ancak bu bile Kova burçları için bir işkence olabilir. Sonuç; tabii ki 'Boşanmak istiyoruz'.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eski sevgiliye dönmek ne kadar doğru?