Evliliğe doğru adım adım bakım nasıl olmalı?

Evliliğe doğru adım adım bakım nasıl olmalı?

Dr. Ayşegül Saltat Polikliniği “gelin bakım paketi” ile gelin adaylarına bakımlarını son dakikaya bırakmamalarını tavsiye ediyor

07 Nisan 2015, Salı 14:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Her şeyi son haftaya bırakırsanız istediğiniz gibi bir sonuca ulaşamazsınız. Ancak düğünden birkaç ay önce gerekli bakımlara başlarsanız, harika bir gelin olacağınız kesin! En mutlu gününüz düğününüzde en güzel gelin siz olmak istiyorsanız bu önerilerimutlaka okuyun…

Vücut şekillendirme bölgesel zayıflama:  Evlenmeden 2 ay önce zayıflama ve sıkılaşma programlarına başlanmalı. Ultra Shape odaklı Ultrasound teknolojisi ile sinir ve cilde zarar vermeden hedeflenen bölgede yağ hücresini parçalayan ve cilt sıkılaşması sağlayan rahat bir tedavi yöntemidir. Parçalanan yağ hücre içeriği doğal metabolik süreçlerde enimine edilir. Ultra Shape işlemi tedavi alanları belirlenerek odaklı ses dalgasını derialtı yağ dokusuna yönlendirir, mekanik etkiyle yağ hücrelerini kademeli şekilde kırar. Seans süresi yapılan bölgeye göre değişmektedir. 3 ilâ 5 seans arası uygulanır.

Beslenme ve diyet danışmanlığı: Düğünden 2 ay önce olacak şekilde diyetisyen programının başlanılması oldukça hızlandırılmış bir sonuç ile en çok tercih edilen bakım kampı seçeneğidir.

Lazer Epilasyon: Son epilasyon düğünden 1 hafta önce yapılacak şekilde planlanmalıdır. Yüz bölgesi için Q anahtarlı ND Lazer, gelinlerin en sevdiği aydınlatıcı özelliği de olan lazer epilasyon seçeneğidir.Oksijen bakımları: En etkili cilt bakım stratejilerinden biri olan Oksijet bakımı leke, akne ve anti aging paketleri gibi ayrı seçenekler sunabilen üst düzey cilt yapılandırma yöntemi olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Botoks: Düğünden 1 ay öncesi yapılmalıdır.  Özellikle alın, göz çevresi ve kaş arasında duru bir görüntü için uygulanmaktadır. 

Cilt Bakımı: 2 haftada 1 olacak şekilde düğün gününe kadar 3 seans planlanmalı ve son seans evlenmeden 1 gün önce yapılmalı. Kişiye özel planlamalar OxyGeneo, JetPeel, Darphen ve Dermologica bakımları kişiye özel kombinasyonlarla uygulanabilmektedir.
 

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günde ne kadar çay ve kahve içilmelidir?