Evlilik iddiasını yalanladı

Hailey Balwin ve Justin Bieber evlilik için gün sayıyorlar. Geçtiğimiz gün görüntülendikleri yer ise acaba çok tan evlendiler mi sorusunu akıllara getirdi...

15 Eylül 2018, Cumartesi 09:56
A A

Temmuz ayında nişanlanan Hailey Balwin ve Justin Bieber geçtiğimiz gün Los Angeles'da belediye binasından çıkarken görüntülendi. Bu da birçok dedikoduyu beraberinde getirdi.

Bu görüntülerden sonra evlilik planları yapan çiftin belediyede resmi nikahla evlendiği söylentisi hızla yayıldı.

Hailey Baldwin ise yaptığı açıklamada bu söylentilerin sebebini anladığını ama resmi olarak evlenmelerinin henüz söz konusu olmadığını belirtti.

Çiftin belediyeden nikah için gerekli olan evlilik lisansı belgesini aldıkları, evliliğinse daha sonra gerçekleşeceği belirtiliyor.

Evlilik iddialarını reddeden Hailey Baldwin bir yandan düğün hazırlıklarına başlamış durumda. Hailey'nin düğün planlamacılarıyla görüşmeye başladığı ve düğünü için farklı fikirler arayışında olduğu dilden dile dolaşıyor.

Çiftin düğünlerini bu yaz Kanada, Ontario'da aldıkları saray gibi yeni evlerinde yapmayı düşündükleri söyleniyor.

Çift evi 5 milyon dolara satın almış.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.