Evlilik yıldönümünü evde kutlamak için 8 sürpriz fikri

Yine bir sokağa çıkma kısıtlaması söz konusu. Eğer evlilik yıldönümünüz karantinaya denk geldiyse neler yapabilirsiniz diye düşündük. Evlilik yıldönümleri bir süre daha evde kutlanacak. Peki evlilik yıldönümünde evde ne yapılabilir? Sizin yerinize evlilik yıldönümünü evde kutlamak için sürpriz fikirleri düşündük.

19 Nisan 2021, Pazartesi 10:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 Defter hazırla

Defter hazırla

Bu defterde aşkınız, yaşadıklarınız ve en güzel hatıralarınız kalıcı hale gelecektir. Defterin sayfalarına onun için düşündüğünüz en güzel duyguları karalayabilirsiniz. Zaman zaman sayfalar arasına, birbirinize aşkla baktığınız fotoğrafları da yerleştirebilirsiniz. Bu defter en güzel günlerinizi sık sık hatırlatacak, gözlerin parlamasını biraz da dolmasını sağlayacaktır.

İlk buluşmada giydiğin kıyafetleri giymek

İlk buluşmada giydiğin kıyafetleri giymek

Belki o gün giydiklerin hala durmuyor olabilir ama en azından benzerlerini alıp eşinize bir nostalji yaşatabilirsiniz.

En sevdiğiniz şarkılardan çalma listesi

En sevdiğiniz şarkılardan çalma listesi

Tanıştığınız günden beri birlikte en çok dinlediğiniz şarkılardan bir çalma listesi hazırlayarak gece boyu arka fonda çalabilirsiniz.

Balkona çıkın

Balkona çıkın

Dışarı çıkmadan evde bir aktivite yapmak istiyorsanız; balkonda ya da terasta piknik ortamı hazırlayabilirsiniz. Pötikareli bir piknik örtüsü, biraz hasır detaylar ve birkaç bitki süslemesi yaparak onu piknik havasına sokabilirsiniz. Piknik menüsünde ise termos çay, atıştırmalıklar ve meyve tabağı hazırlayarak günün sonunu hayal gücünüze bırakabilirsiniz.

Bir pasta akşamınızı şenlendirecek

Bir pasta akşamınızı şenlendirecek

Evlilik yıldönümü pastaları için özel hazırlanmış bir tasarım seçmeniz iyi olacaktır. Fotoğraflı veya sizden gelen özel mesajlarla süslenen evlilik yıldönümü pastası romantik akşamınıza renk katacak bir alternatif olacaktır. İyi bir şarap seçerek hazırladığınız romantik masanıza renk katacak evlilik yıldönümü pastası eşinizi şaşırtacak ve etkileyici bir akşam geçirmesini sağlayacaktır. 

 Anı kutusu

Anı kutusu

Yıldönümü tarihiniz gelene kadar ona her gün özenerek bir sürpriz yapmaya ne dersin? Bir yıl boyunca her gün, ona dair anılarını yazdığın küçük not kağıtlarını bir kumbarada biriktirebilir, ona uzun süre inceleyeceği, hoş bir sürpriz yapabilirsin. Bu fikri özellikle sevgiliye 1. yıldönümü sürprizlerini araştıran çiftlere önerdiğimizi de ekleyelim.

 Tüm odayı fotoğraflarla kaplamak

Tüm odayı fotoğraflarla kaplamak

Bunun için bir işbirlikçiye ihtiyacın olacak. Özellikle erkek sevgiliye yıldönümü sürprizleri arayanlar için uygun olan bu fikir için, bir aile üyesi ya da arkadaşıyla iletişime geçmen yeterli. İlişkiniz boyunca çektirdiğiniz fotoğrafları, uçan balonların ucuna bağlayıp ona hoş bir sürpriz yapabilirsin. Odasındaki aynaya da rujunla romantik bir mesaj yazmayı unutma!

Elbette sürpriz yemek hazırlamak

Elbette sürpriz yemek hazırlamak

Eşiniz için önemli olan sizinle baş başa kalarak romantik bir gün geçirmekse bu durumda evlilik yıldönümü sürpriz önerileri arasından evde baş başa romantik yemek seçeneğini tercih edebilirsin. Son yıllarda bu alanda talepleri yerine getirmek üzere hizmet veren özel organizasyon şirketleri var. Örneğin eşine haber vermeden onu gündüz çeşitli bahanelerle evden çıkarabilir, ardından organizasyon şirketini evinize alarak muhteşem bir gece için hazırlık yapabilirsin.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kalpler erisin: Ünlü çiftlerin birbirleri hakkındaki romantik açıklamaları