Eylül Öztürk isyan etti: Nereye gitsem 15 kira peşin istediler

Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, pandemi döneminde uyanıklık yapan mülk sahiplerine sosyal medyadan isyan etti. Hükümetin çalışmalarına başladığı işyerlerinin, kapalı kaldıkları süreye ilişkin kiradan sorumlu olmaması yönündeki yargı paketi haberini paylaşan Öztürk, bir depo arayışına girdiğini ve bu durumu kötüye kullanmak isteyen kişilerin 15 kira peşin istediklerini söyledi.

26 Nisan 2021, Pazartesi 10:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Devlet tüm imkanlarıyla pandemiyle mücadele ederken bazı uyanıklar 'Pes' dedirtiyor. Geçtiğimiz günlerde bir depo kiralamak isteyen sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, duyduklarıyla şoke oldu. Öztürk, uyanık mülk sahiplerine şu sözlerle ateş püskürdü...

"Geçen gün depo bakıyorduk, nereye gittiysek yıllık peşin, 3 kira depozito totalde 15 kira istediler. Delirmişler" dedi.

Hükümetin çalışmalarına başladığı işyerlerinin, kapalı kaldıkları süreye ilişkin kiradan sorumlu olmaması yönündeki yargı paketine destek veren Öztürk, "Devlet ne kadar destek olmaya çalışıyorsa esnafa, mal sahipleri bir o kadar köstek oluyor" dedi.

Takvim

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlülerden büyük tepki