Eylül Öztürk kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Hamile mi?

Kanal D'de '4 Kadın' programı başladı. Programın sunucuları arasında Derya Tuna, Seda Akgül, Hande Ataizi ve Eylül Öztürk bulunuyor. Bugün programda flaş bir gelişme yaşandı. Sunucu Eylül öztürk canlı yayında hamile olduğunu açıkladı. Bu olayın ardından Eylül Öztürk hakkındaki bilgiler merak edildi.

Son Güncelleme:
A A
Eylül Öztürk kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Hamile mi?

Kanal D'de yepyeni bir program başladı. Program kamuoyundaki güncel tartışmaları, hayatın içinden gerçek öyküleri ve yaşanan olaylar sonucu mağduriyet yaşayanları ekrana getirecek. Program sunucuları arasında ise Derya Tuna, Seda Akgül, Hande Ataizi ve Eylül Öztürk yer alıyor. Programın ikinci gününde flaş bir olay yaşandı ve sunucu Eylül Öztürk hamilie olduğunu açıkladı. Hemen ardından ünlü oyuncu hakkındaki bilgiler merak edildi ve "Eylül Öztürk kimdir?" sorusu sorulmaya başlandı.

EYLÜL ÖZTÜRK KİMDİR?

Eylül Öztürk, 4 Haziran 1986 tarihinde Balıkesir'de dünyaya geldi. İlkokulu Gölcük ve İstanbul'da okuyan Eylül Öztürk, annesinin yurt dışında öğretmen olarak görevlendirilmesi ardından Belçika'ya yerleşti. Ortaokul eğitimini yurt dışında tamamlayan Eylül Öztürk, Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrendi. Küçük yaşlardan bu yana oyunculuğa ilgi duymaya başlayan Eylül Öztürk, Belçika'nın yerel bir tiyatro grubu seçmelerine katıldı, 5 yıl boyunca bu grupla beraber çeşitli oyunlarda rol aldı. Lise yılları boyunca okulun müzik gruplarında solist olarak yer aldı. İstanbul Üniversitesi Yunan Dili Ve Edebiyatı'nı kazanan Eylül Öztürk, üniversite yıllarında müzik ve oyunculuk hayatına devam etti, bir çok grupla solist olarak çalıştı ve sahne aldı. Aynı zamanda yerel bir TV kanalında uzun bir dönem sunuculuk yaptı, dizi ve kliplerde yer aldı, radyo jingle'ları ve reklam müzikleri seslendirdi. 

Bir dönem Beyazıt Öztürk’le çalışan Eylül Öztürk, profesyonel anlamda oyunculuğa Yetersiz Bakiye’ ile başladı. Bu oyundaki karakteriyle ‘En İyi Kadın Tiyatrocu Ödülü’ne layık görüldü. ‘Deniz ve Güneş’ filminde Nurperi rolüne hayat verdi. Azen: Cin Karası, Tut Sözünü ve Yusuf Yusuf filmlerinin kadrosunda yer aldı. Eylül Öztürk Özkan, 2017 yılının yaz aylarında Barış Kenan Özkan ile nikah masasına oturdu. Eğlenceli video içerikleri üreten Eylül Öztürk, aynı zamanda Instagram üzerinden sosyal sorumluluk projeleri hazırlıyor.


 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Mahallenin Muhtarları'ndaki Şirin ile Temel yıllar sonra buluştu