Ezgi Eyüboğlu, müstakbel kayınvalidesi Seda Sayan'ın onayına sevindi

Aşkları tam gaz devam eden Ezgi Eyüboğlu ile Oğulcan Engin, Çeşme tatilinin ardından İstanbul'a döndü. Motosikletleriyle görüntülenen çiftten Ezgi Eyüboğlu, müstakbel kayınvalidesi Seda Sayan'ın sözlerine tebessüm ederek mutluluğunu gösterdi.

09 Haziran 2020, Salı 09:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ezgi Eyüboğlu ile Oğulcan Engin, önceki akşam Cihangir'de bulunan bir mekandan çıkarken görüntülendi. Çeşme tatili sonrası sevgilisiyle işletmeciliğini üstlendiği mekanı teftişe gelen Engin, çıkışta aşk hayatı ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı.


Kaskla görüntü vermek istemeyen güzel oyuncu ise gazetecilerin, "Seda Hanım sizi çok beğendiğini söylemişti. Kendisiyle tanışma fırsatınız oldu mu?" sorusuna, "Bunları burada konuşmayalım. Hem insanlar da rahatsız oluyor. Kusura bakmayın" cevabını verdi. Kasklarını takan sevgililer, Engin'in kullandığı motosiklete binerek evlerinin yolunu tuttu.Ünlü çift, önceki gün sabah saatlerinde ise Arnavutköy'de görüntülendi. İstanbul trafiğine çözümü motosikletle bulan ikilinin kask takıp, önlem alsa da seyir halinde maskesiz ve koruyucu siperlerinin açık oması dikkat çekti.


Oğulcan Engin, trafikten kurtulmak için çeşitli manevralar yapıp zor anlar yaşasa da Arnavutköy-Bebek arasını 15 dakikada geçmeyi başardı.


Eyüboğlu, sıkışan trafikte müstakbel kayınvalidesi Seda Sayan’ın, "Aşklarını ilk gördüğüm anda sevindim. Çünkü Ezgi çok hanım ve güzel bir kız. Birbirlerine yakıştılar. Benden harika bir kaynana olur" sözleri hatırlatılınca tebessüm edip, sanatçının onayına çok mutlu olduğunu gösterdi.


Geçtiğimiz haftalarda Tülay Demir'e verdiği röportajda oğlu Oğulcan Engin ile Ezgi Eyüboğlu aşkı hakkında konuşan Seda Sayan, "Birbirlerine gerçekten yakışıyorlar. Kıskançlık meselesine gelince, ben oğlumu hayatta kıskanmam. Onun mutlu olmasını isterim" demişti.

Umut Ünver, Emrah Akçaay/ Milliyet

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlü çiftin ikinci bebekleri dünyaya geldi