Ezgi Mola: Ünlülerle fotoğraf çektirmeyi seviyorum

Kişiselin dışında açtığı Instagram hesabından kendisini tanınmamış gibi göstererek, ünlü isimlerle çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Ezgi Mola, "Ben ünlülerle fotoğraf çektirmeyi gerçekten çok seviyorum. Sevdiğim ünlüleri görünce dayanamıyorum. Ben bunu her yaptığımda yanımdaki insanlar hep çok güldüler" açıklamasını yaptı

04 Temmuz 2018, Çarşamba 15:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Son olarak Maide'nin Altın Günü filmiyle izleyenlerin karşısına çıkan Ezgi Mola, Elele dergisine konuştu.

35 yaşındaki Ezgi Mola, "Bir hesabınız var ünlülerle fotoğraf çektirmeyi seven; tanınmış kişileri seviyorum. O da efsane bence. Nedir hikayesi?" sorusuna şöyle yanıt verdi:

"Ben ünlülerle fotoğraf çektirmeyi gerçekten çok seviyorum. Sevdiğim ünlüleri görünce dayanamıyorum. Ben bunu her yaptığımda yanımdaki insanlar hep çok güldüler. Ben de dedim ki, madem siz gülüyorsunuz, o zaman herkes güler."

"Benim sosyal medyadaki paylaşımlarım bu şekilde zaten; ben gülüyorsam, sen gülüyorsan, biz burada gülüyorsak, herkes güler, sakınmaya da gerek yok."

"İşin içine bir müstehcenlik katmadığım sürece -çünkü her yaştan her kitleden insan izliyor, buna saygı duymam gerekir- ve işin içine mesaj kaygıları değil, sevgi ve saygıyı kattığım sürece her şeyi koymaya başladım işte."

Ezgi Mola, "Yaralarını nasıl saran bir insansınız? İlacınız, merhemleriniz, doktorlarınız var mı?" sorusunu ise şu sözlerle yanıtladı:

"Konuşuyorum. Kimi içine atar; o da bir yöntemdir. Bense konuşarak çözüyorum."

"Benim böyle inanılmaz şeffaf bir yerden konuşmam gerekiyor. Doğru ifade edebilirsem kendimi zaten, bütün yaralarım sarılıyor. Merhem sözlerim; sözlerim duygularıma sirayet ediyor. Duygularım zaten ilacı yaralarımın. Dolayısıyla hepsi çözülüyor."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Arabeskçi Ceylan, yeni tarzıyla Lady Gaga'ya benzetildi